شهروند خبرنگار

شناسه صفحه : [NDc2]

اخبار پنهان را با ما در میان بگذارید

با شهروندان خبرنگار، بی‌خبری در شهر جایی ندارد

با سرویس شهروند خبرنگار پایگاه خبری پیک نکا، می‌توانید سوژه‌ها، اخبار، عکس‌ها و ویدئوهایتان را از طریق این سرویس به اشتراک بگذارید.


 

به گزارش تیم شهروند خبرنگار پیک نکا، از شما دعوت می‌شود تا با ارسال اخبار، سوژه‌ها، تصاویر و ویدئوهای خود از هر نقطه از شهرستان نکا، مطالب‌تان را با هزاران مخاطب به اشتراک بگذارید.

 

اگر خبر یا رویدادی، حتی مشکل و نقصی در اطراف شما وجود دارد که احساس می کنید باید به اطلاع مسئولا ن یا مردم رسانده شود، به وسیله موبایل، تبلت و دوربین خود آن را ثبت کرده و از این کانال به ما ارسال کنید تا درصورت تمایل به نام خودتان در سایت پیک نکا منتشر شود.


گرچه ثبت خود خبر مهم‌تر از کیفیت دوربین شما است، اما چه بهتر که فیلم و عکسی بگیرید که قابل استفاده و نشر هم باشد، کافی است تنظیمات دوربین موبایل خود را روی کیفیت بالا بگذارید و گوشی خود را به صورت افقی بگیرید.


توضیحات مربوط به خبر را نیز حتما همراه با تصاویر و یا فیلم‌های مربوط به آن برای ما ارسال کرده و درصورت امکان شماره تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس بگیریم، البته اگر نمی‌خواهید که نام شما آورده شود لطفا ما را هنگام ارسال فایلتان، در جریان بگذارید.


درصورت استفاده و انتشار مطالب ارسالی شما، حتماً در جریان این موضوع قرار می‌گیرید.
 

اما مهمترین نکته این است که در جریان تصویربرداری یا گرفتن عکس مربوط به هر اتفاقی، این اقدام نباید سبب عدم رعایت قانون شود.


برای ارسال سوژه‌های خود کافی است به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

1- شماره تلفن 09367578427 را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید و فقط از طریق نرم افزار تلگرام، تصاویر (فیلم و عکس) و سوژه‌های خود را برای ما ارسال نمایید.

2- از طریق آی دی @Peykneka وارد تلگرام شده و برای ما ارسال کنید.

همچنین برای دریافت اخبار اختصاصی شهرستان نکا و مطالب روز، لازم است جهت عضویت در کانال تلگرامی پیک نکا روی لینک زیر کلیک کرده و سپس داخل کانال روی Join(پیوستن) کلیک کنید:

https://telegram.me/PeykeNeka

با تشکر

تیم شهروند خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی پیک نکا

بالا
کیمیا سامانه