معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران:

تفکر شهادت طلبی در کشور‌های اسلامی دشمن را عاجز کرده است

شناسهٔ خبر: MTA4ODM4 -
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دستاورد‌های انقلاب برای نسل جدید باید بازگو شود، گفت: تفکر شهادت طلبی در کشور‌های اسلامی دشمن را عاجز کرده است.

به گزارش پیک نکا، سردار محمدرضا نقدی شامگاه دوشنبه در یادواره سردار شهید حسن شاطری به میزبانی مسجد آل عبا(ع) شهرک گلستان شهر سمنان بابیان اینکه تفکر شهادت طلبی در کشورهای اسلامی دشمن را عاجز کرده است، ابراز داشت: دشمن می‌داند که با سلاح‌های مجهز و استفاده از ابزار نظامی نمی‌تواند در برابر کشورهای اسلامی مقابله کند چراکه با توجه به روحیه شهادت طلبی جوانان این سلاح‌ها کارکردی نخواهد داشت.

وی افزود: امروز با جنگ نرم اقتصادی و فرهنگی از سوی دشمن مواجه هستیم و یکی از ابزارهای آن‌ها ماهواره است بنابراین با ایجاد کانال های ضد دینی به تفرقه‌افکنی و ایجاد اختلاف بین مسلمان می‌پردازند و با تبلیغ علیه نظام اسلامی می‌کوشد تا به اهداف شوم خود دست یابد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن فرصت اقدامات مداخله جویانه را از دشمن سلب کرد

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه امروز روشنگری و تبیین فرهنگ مقاومت و تشریح دستاوردهای انقلاب یک وظیفه عمومی قلمداد می‌شود، ابراز داشت: با توجه به هجمه‌های دشمن باید تجربیات دوران دفاع مقدس و آرمان های انقلاب برای نسل جدید بازگو شود تا دشمن نتواند بر ذهن مخاطبان جوان رخنه کند.

نقدی در ادامه تصریح کرد: دشمن می‌کوشد تا با تبلیغات رسانه ای گسترده در کشورهای اسلامی انقلاب ایران را کمرنگ جلوه دهد اما راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن امسال پاسخ قاطع و کوبنده‌ای بر همه اهداف ناکام استکبار بود و نقشه‌های آن‌ها را نقش بر آب کرد.

وی افزود: دشمن در تلاش است تا با کم اهمیت نشان دادن فرهنگ حجاب و شهادت ارزش‌های ما را زیر سئوال ببرد بنابراین در این برهه از زمان باید با هوشیاری اجازه فرصت مداخله در امور داخلی را از استکبار سلب کنیم و آن‌ها را دررسیدن به اهداف شوم ناکام بگذاریم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه سیاست های آمریکا و متحدانش در برابر سلطه بر کشورهای اسلامی شکت خورده است، ابراز داشت: در حالی که جبهه مقاومت در خاورمیانه نقشه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی می‌کند استکبار نیز می کوشد تا با حمایت از گروه های تکفیری انقلاب اسلامی را نابود کند اما با بصیرت مردم انقلابی در این راه موفق نخواهد شد

نقدی در ادامه تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا در اوج اقتدار ایستادیم و آرامش و امنیت خود را مدیون آن‌ها هستیم بنابراین باید با تبیین آرمان های شهیدان و امام راحل برای نسلی که دوران انقلاب را درک نکرده است بکوشیم درراه دفاع از اسلام تا آخریم قطره خون خود ایستادگی کنیم.

وی افزود: منطق شهادت، مستکبران را به‌زانو درآورده است به نحوی که آمریکا و همدستانش در سر درگمی برای نفوذ و مداخله در ایران و کشورهای اسلامی به سر می‌برند لذا هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمن یک ضرورت انکار ناپذیر به شمار می رود که باید در نسل جدید به‌درستی تبیین شود.

برنا

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه