واکنش نخست وزیر اسپانیا به حضور نیمار در رئال

شناسهٔ خبر: MTA4ODg2 -
بالاترین مقام سیاسی دولت اسپانیا اعتراف کرد جزو آن دسته از کسانی نیست که دوست دارند ستاره سابق بارسلونا به کهکشانی‌ها ملحق شود.

به گزارش پیک نکا،در آستانه مصاف خانگی رئال مادرید با پاری‌سن‌ژرمن در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که فردا شب (چهارشنبه) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می‌شود، یک بار دیگر موضوع احتمال پیوستن نیمار از پاری‌سن‌ژمن به کهکشانی‌ها مطرح شده است و ماریانو راخوی، نخست وزیر اسپانیا هم جزو آخرین نفراتی بوده که در این خصوص صحبت کرد.

 

او البته برخلاف بسیاری از رئالی‌ها که خواهان پیوستن ستاره سابق بارسلونا به تیم تحت هدایت زیدان هستند، اعتراف کرد که دوست ندارد نیمار را در این تیم ببیند.

 

نخست وزیر اسپانیا که جزو هواداران و اعضای باشگاه رئال مادرید است، درباره بازی فردا شب کهکشانی‌ها برابر پاریسی‌ها گفت: هر فرد عاقلی می‌داند که پاری‌سن‌ژرمن تیمی است که پتانسیل به دردسر انداختن ما را دارد اما در چنین مسابقاتی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. ما فراموش نمی‌کنیم که تیم ما رئال مادرید است و لیگ قهرمانان تورنمنت محبوبش به خصوص الان که در لیگ وضعیت خوبی ندارد و از جام حذفی هم کنار رفته است. من فکر می‌کنم که ما می‌توانیم صعود کنیم.

راخوی در پاسخ به این سؤال که در ترکیب PSG آیا بازیکنی هست که او نگران خطرسازی‌اش برای رئال مادرید باشد، تأکید کرد: مردم فقط به سه بازیکن خط حمله این تیم (کاوانی، نیمار و امباپه) نگاه می‌کنند که بازی‌شان هم واقعاً زیباست اما پاری‌سن‌ژرمن در تمامی بخش‌ها تیم خوبی است و بازیکنان دیگری مانند دی‌ماریا، وراتی و رابیوت دارد. به نظر من این بازی یک نبرد میان دو تیم از بهترین‌های فوتبال دنیاست.

بالاترین مقام سیاسی اسپانیا در ادامه درباره دو بازیکن خط حمله PSG‌ که حرف و حدیث‌هایی درباره پیوستن‌شان به رئال مادرید وجود داشت صحبت کرد. بازیکن اولی کایلیان امباپه بود که شایعه انتقالش به رئال مادرید از موناکو در تابستان سال جاری شنیده می‌شد.

او گفت: نمی‌دانم که آیا رئال مادرید می‌بایست با امباپه قرارداد می‌بست یا نه اما دلیلی که خیلی‌ها می‌گویند رئال باید او را می‌خرید این است که در این فصل بیل، بنزما و کریستیانو همگی افت کرده‌اند و این باعث شده که مردم به توانایی‌های‌شان شک کنند. معیار قضاوت درباره آنها اما نباید تنها وضعیت فعلی این بازیکنان باشد. من به توانایی آنها ایمان دارم.

بازیکن دومی که راخوی درباره احتمال پیوستنش به رئال مادرید صحبت کرد، نیمار بود. او در پاسخ به این سؤال که آسا دوست دارد نیمار را در پیراهن رئال مادرید ببیند، اظهار داشت: من به شخصه دوست ندارم او را در پیراهن سفید ببینم.

مشرق

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه