وقتی قهرمانان واقعی روی سکو رفتند

جام ستارگان تکواندوی ایران متأثر از اقدام نماینده قهرمان شهرستان نکا +تصاویر

شناسهٔ خبر: MTA5MzYy -
نمایندگان شهرستان نکا در مسابقات جام ستارگان تکواندوی ایران، پس از کسب عنوان قهرمانی، با اقدامی تحسین‌براگیز این دوره را تحت تأثیر خود قرار دادند.

به گزارش پیک نکا، پنجمین دوره از رقابت‌های لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور در قالب جام ستارگان و در رشته پومسه پس از گذشت 6 ماه رقابت با برگزاری رقابت فینال خود در خانه تکواندوی فدراسیون به میزبانی استان تهران به کار خود پایان داد.

در این دوره که از بیشتر استان‌های کشور و شامل تیم‌های پرشمار برگزار شد، تیم پایگاه قهرمانی پومسه ایران به نمایندگی از نکا و با محوریت شهدای مدافع حرم این شهرستان در پایان به مقام نخست دست پیدا کرد.

 

 

این مسابقات مختص آقایان بوده که در نهایت مهدی جمالی در بخش ابداعی رده ۱۸ تا ۳۰ سال، هادی یعقوبی، یاسین زندی و علیرضا کرمی در رده تیمی زیر ۱۴ سال و یاسین زندی در بخش انفرادی انفرادی ۱۲ تا ۱۴ سال موفق به کسب مقام قهرمانی و مدال طلا شدند.

همچنین محمدرضا نوری در رده زیر ۱۲ سال موفق به کسب مدال نقره شده و هادی یعقوبی در بخش انفرادی ۱۲ تا ۱۴ سال به همراه هادی یعقوبی در بخش ابداعی زیر ۱۴ سال مدال برنز این دوره از مسابقات را به دست آوردند.

 

 

کادر فنی نماینده شهرستان نکا در این دوره از مسابقات را آقایان نیما مهربانی، مهدی جمالی و مهدی شفقتی به ترتیب به عنوان سرمربی، مربی و مربی بدنساز تشکیل داده و ابوالقاسم گلزاری نیز سرپرستی این تیم را بر عهده داشته است.

البته گفتنی است در این دوره از مسابقات مرتضی زنده‌دل، پومسه‌کار نکایی که در تیم راهیان تهران حضور داست موفق به کسب مدال برنز در بخش پومسه انفرادی استاندارد و یک نقره در بخش پومسه ابداعی زیر ۱۴ سال شد.

 

 

اثرگذاری فرهنگی در قلب ورزش

در همین زمینه سیدرضا ابوالحسنی مدیرعامل تیم پایگاه قهرمانی پومسه ایران از شهرستان نکا به پیک نکا، گفت: مهمترین بخش فعالیت ورزشکاران به عنوان نماینده ورزش تکواندوی این شهرستان در کشور به امور فرهنگی مربوط می‌شود.

 

 

وی افزود: جایی که مدال‌آوران تیم نکا با همراه آوردن تمثال مبارک ۶ شهید مدافع حرم شهرستان نکا، بصورت کاملاً اتفاقی و خودجوش مورد استقبال  اکثر قهرمانان در تمام رده‌ها از استان‌های مختلف کشور شامل تهران، اصفهان، سمنان، یزد و گلستان قرار گرفت.

در پایان این مدیر ورزشی خاطرنشان کرد: اثر این اقدام به اندازه‌ای بوده که مدال‌آوران تیم‌های استان‌های دیگر نیز با تصاویر شهدای مدافع حرم شهرستان نکا روی سکو رفته، عکس‌های یادگاری گرفتند و عنوان کردند قهرمانان واقعی شهیدان اسلام هستند.

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه