تاثیر الکل بر دندان + عکس

شناسهٔ خبر: MTAzMDUz -
یکی از کارشناسان مرکز تحقیقات پزشکی در ایتالیا برای نشان دادن بخشی از مضرات مصرف مشروب دندان را به عنوان یکی از مستحکم ترین اعضای بدن مورد استفاده قرار داد که نتیجه شوکه کننده بود.

به گزارش پیک نکا،در اینکه مصرف مشروبات الکلی کلا برای سلامت جسم و روح مضر هستند هیچ شکی نیست و این مسئله بارها و بارها به واسطه تحقیقات و مطالعات ثابت شده است اما متاسفانه برخی بی توجه به تمام هشدارها بازهم از نوشیدنی های مضر و مشروبات استفاده می کنند.مشروب دندان

در تازه ترین بررسی های انجام شده در مورد اثرات منفی و عوارض مشروبات الکلی یکی از کارشناسان دندان را که یکی از محکم ترین عضوهای بدن است را برای نشان دادن خطرات و آثار مخرب مشروبات الکلی مورد بررسی قرار داده است.

مشروب دندان

مشروب دندان

 

تغییر شکل شوکه کننده دندان بعد از قرار گرفتن در ظرف مشروب الکلی

"بافین" از مرکز بهداشت ایتالیا با تصاویری شوکه کننده نشان داد که مقداری مشروب در عروض 14 روز چه بلایی سر دندان آورده است.

نوعی مشروب که با نام Prosecco شناخته شده است برای نشان دادن تاثیرات منفی مشروبات الکلی روی دندان انتخاب شده بود بعد از 14 روز دندان مورد آزمایش را به طور کامل پودر کرد .

دندانی کاملا سالم و سفید برای آزمایش انتخاب شده بود که بعد از تماس با این نوشیدنی به شکلی که در تصاویر مشاهده می کنید درآمد.

دکتر "بن آتکین" در گفتگو با دیلی میل گفت :زمانی که بعد از 2 هفته دندان را در دست گرفتم باورم نمیشد هرچند انتظار داشتم ولی نه در این حد و با این شدت ، دندان کاملا پودر شده بود و با یک حرکت کوچک از هم پاشید.

نمناک

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه