آقای بازیگر: همچنان بیکار هستم

شناسهٔ خبر: MTE1NjA4 -
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: برای تولید هر اثری سرمایه و گردش مالی نیاز است تا به موفقیت و کیفیت خوب برسد اما در حال حاضر بی پولی و نبود سرمایه که وجود آن برای تولید هر اثری نیاز است و جزء جدایی ناپذیر فیلمسازی به شمار می رود باعث وضعیت نامناسب آن شده است.

به گزارش پیک نکا، امیر غفارمنش بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره وضعیت تولیدات در سال جدید گفت: متاسفانه در سال گذشته با کمبود تولید در آثار روبرو بودیم، این روند ادامه پیدا کرد و در سال جدید به وضعیتی بدتر از سال 96 منجر شد به نحوی که پیشنهادی برای بازی ندارم.

وی در همین راستا افزود: وضعیت تولیدات در سال 97 بسیار خرابتر از سال 96 است به نحوی که این وضعیت نامناسب در همه بخشها و کارهای تولیدی وجود دارد.

این بازیگر درباره دلایل وضعیت نامناسب در فیلمسازی اظهار کرد: برای تولید هر اثری سرمایه و گردش مالی نیاز است تا به موفقیت و کیفیت خوب برسد اما در حال حاضر بی پولی و نبود سرمایه که وجود آن برای تولید هر اثری نیاز است و جزء جدایی ناپذیر فیلمسازی به شمار می رود باعث وضعیت نامناسب آن شده است.

غفارمنش ادامه داد: سریالهای تلویزیونی و مناسبتی ساخته می شود و تلویزیون از این نظر همواره حرفی برای گفتن دارد اما در حقیقت میزان تولیدات کاهش یافته است.

وی با اشاره به وضعیت دستمزد بازیگران در برخی آثار خاطرنشان کرد: آنچه که مسلم است در بیشتر آثار بازیگران توانا و خوب باعث موفقیت یک کار می شوند و نتیجه مطلوبی را برای عوامل کار رقم می زنند اما همه چیز به همینجا ختم می شود و وقتی زمان پرداخت دستمزد که می‌شود عملا دستمزد بازیگر با تاخیر بسیار زیاد پرداخت و یا بعضا پرداخت نمی شود.

افکارنیوز

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه