حضور قلعه نویی در تمرین تیم امید؛

سرمربی سپاهان پیگیر 5 بازیکن تیمش

شناسهٔ خبر: MTE2MTQy -
امیرقلعه نویی در تمرین تیم امید حاضر شد و با کادر فنی این تیم دیدار کرد.

به گزارش پیک نکا، امیرقلعه نویی در لیگ هجدهم بار دیگر هدایت طلایی پوشان را برعهده خواهد داشت و از 26 خرداد نیز تمرینات آماده سازی تیمش را در ورزشگاه نقش جهان آغاز می کند.


این چهره امروز در تمرین تیم امید که هدایت آن برعهده زلاتکو کرانچار سرمربی فصل گذشته سپاهان است، حاضر شد تا شرایط بازیکنان خود را زیر نظر بگیرد.


رضا دهقان، مهدی رحیمی، عارف غلامی و مهدی امینی چهار بازیکن سپاهانی حاضر در اردوی تیم امید هستند که با عقد قرارداد شهاب عادلی، تعداد طلایی پوشان تیم کرانچار به عدد 5 رسید.


قلعه‌نویی در ادامه دقایقی با کرانچار گفتگو کرد و در صحبت با این چهره ضمن آرزوی موفقیت، از او خواست هدف اولش موفقیت در المپیک باشد و رقابت‌های آسیایی را به عنوان هدف دوم خود مدنظر داشته باشد. قلعه‌نویی همچنان به کرانچار عنوان کرد در فوتبال ایران استعدادهای زیادی وجود دارد و حضور او برای تیم امید یک وزنه است و در کنار حمید استیلی می‌تواند موفق شود. سرمربی سپاهان همچنین ابراز امیدواری کرد تا تیم امید هم مانند تیم بزرگسالان موفق شود.
او گفت: ما هم باید مثل کشورهایی که برای فوتبال برنامه‌ریزی دارند، برنامه بلندمدتی داشته باشیم. دیگر وقت صعود کردن تیم امید است.

 

قلعه‌نویی در پایان به کرانچار اعلام کرد که برای توضیح در مورد شرایط 5 بازیکن سپاهان با او صحبت خواهد کرد.

ورزش سه

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه