مسافران بهشت در دانشگاه آزاد نکا آرام گرفتند+تصاویر

شناسهٔ خبر: MTE2MTgy -
شهیدان گمنام پس از بدرقه بر دوش مردم شهیدپرور نکا، سرانجام در خانه ابدی خود در دانشگاه آزاد نکا آرام گرفتند تا پرچم ایثار و شهادت در کانون علم و دانش این شهرستان نیز برافراشته شود.

به گزارش پیک نکا، شهیدان گمنام پس از بدرقه بر دوش مردم شهیدپرور نکا، سرانجام در خانه ابدی خود در دانشگاه آزاد نکا آرام گرفتند تا پرچم ایثار و شهادت در کانون علم و دانش این شهرستان نیز برافراشته شود.

* وحدت؛ پیام راهبردی شهدا

در حاشیه برگزاری مراسم تدفین شهدا، عبدالجواد توحیدی مقدم فرماندار نکا ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم شهیدپرور نکا در مراسم مربوط به شهدا از وداع تا تشییع و تدفین شهدا در این شهرستان، اظهار کرد: پیام شهدا وحدت و همراهی همه ما است که در این برهه تاریخی شاید مهمترین کاری باشد که در این کشور لازم و ضروری است.

وی افزود: همه باید در امتداد عمل به این پیام شهدا در راستای منویات رهبر معظم انقلاب به حرکت و تلاش خود ادامه دهیم.

بنابر اعلام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نکا، پس از خاکسپاری شهدا، مراسم سوم و هفتمین روز شهدای عزیز در عصر روز دوشنبه دوم مهرماه مصادف با شب پانزدهم ماه محرم در مسجد جامع نکا به صرف شام برگزار می‌شود.

همچنین به گفته مسئولان برای برگزاری مراسم چهلمین روز خاکسپاری شهدا در مسجد دانشگاه نیز برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته که در زمان مقتضی به اطلاع عموم مردم ولایتمدار خواهد رسید.

در ادامه تصاویر مربوط به مراسم خاکسپاری شهدا قابل مشاهده است.

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه