خطیب جمعه شهرستان نکا:

مسئولان به جای حاشیه‌سازی به فکر حل مشکل مردم باشند/ گرای اظهارات یک مسئول ارشد به دشمنان

شناسهٔ خبر: MTE2MjQw -
امام جمعه نکا گفت: در شرایطی که کشور زیر فشار تصویب لوایحی مانند CFT و FATF قرار دارد و درحالی که مراجعه قانونی درحال بررسی این موضوع هستند، اظهار نظر یکی از مسئولان ارشد کشور درمورد پولشویی جز حاشیه‌سازی و دادن بهانه به دشمنان نخواهد بود.

به گزارش پیک نکا، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه نکا با اشاره به سخنان اخیر هبر معظم انقلاب در دیدار ورزشکاران جانباز و معلول کشور، اظهار کرد: دنیا درگیر جنگ اراده‌ها است و کسی که اراده پولادین داشته باشد در جنگ‌نرم امروز برنده می‌شود.

وی افزود: این اراده تنها معطوف به ورزش نیست بلکه در حوزه‌های دیگر اقتصادی، نظامی و سیاسی نیز اگر اراده قوی داشته باشیم حتما پیروز و موفق خواهیم شد، درست است که درگیر مشکلات اقتصادی هستیم اما این مشکلات حل خواهد شد، ما این موج را پشت سر خواهیم گذاشت و هیچ مانعی مقابل جمهوری اسلامی نخواهد توانست ممانعت کند.

خطیب جمعه نکا با بیان لزوم فاصله گرفتن مسئولان کشور از حاشیه‌ها، خاطرنشان کرد: در این جنگ حواس‌ها نباید به حواشی معطوف شود که بدترین خطر است البته نصیحتی به مسئولان وجود دارد این است که نباید بهانه به دشمن دهیم تا با حاشیه‌سازی ما را از اصل غافل سازد.

 

 

این مسئول با تأکید بر اینکه نباید اولویت‌ها ار فراموش کنیم، اضافه کرد: ازجمله حاشیه‌سازی‌ها در کشور مطرح کردن بحث حضور خانم‌ها در ورزشگاه‌ها و مسابقات مردانه است، لابد چند وقت دیگر می‌گویند آقایان باید در مسابقات زنان حضور پیدا کنند.

وی گفت: آیا مشکلات مملکت با این گرانی‌ها و مسائل اقتصادی تنها همین حضور زنان در ورزشگاه‌ها است، اینکه مردم به احترام دین و انقلاب حرفی نمی‌زنند دلیل بر چنین حاشیه‌سازی‌هایی نمی‌شوند.

محمدی لائینی با انتقاد از اظهار نظر اخیر یکی از مسئولان درمورد پولشویی در کشور، تصریح کرد: در شرایطی که کشور زیر فشار تصویب لوایحی مانند CFT و FATF  قرار دارد و درحالی که شورای نگهبان، مجلس و مجمع تشخیص درحال بررسی این موضوع هستند، بیان چنین موضوعاتی از سوی مسئولان ارشد کشور جز حاشیه‌سازی و دادن بهانه به دشمنان نخواهد بود.

وی افزود: مسئولان در این جنگ اقتصادی بهانه‌ها و حواشی را کنار گذاشته و به مشکلات اقتصادی مردم بپردازند، همه باید از ولایت در این مسیر اطاعت کنیم که اگر در همه حوزه‌ها اطاعت از رهبری باشد، پیروزی نیز خواهد بود.

امام جمعه نکا بیان کرد: برای نزدیکی ظهور حضرت مهدی(عج)، پاک شدن زمین از حضور مستکبران و ریشه‌کن کردن مستکبران باید قیام برای انقراض مستکبران را فراموش نکرده و ادامه دهیم، باید قیام به مبارزه با فساد و استکبار داشته باشیم تا وعده خدا برای وارث شدن صالحان عملی شود.

این مسئول اضافه کرد: این ملت همواره پشت سر رهبری و در مسیر اطاعت از ولایت ثابت قدم باقی خواهد ماند و از این بابت خیال دشمنان نظام و این ملت راحت باشد.

در پایان وی با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج، اظهار کرد: فرزندان خود ار بسیجی  کنید چراکه بسیج امانتی است که از نسل میانسال انقلاب باید به نسل جوان انتقال پیدا کند و تا جوان هستیم باید خودمان فعال باشیم و تا میانسال شدیم باید فرزندان خود را وارد بسیج کرده و این امانت را به آنان بسپاریم که اگر این کار را نکردیم امانتداری ما مشکل‌دار خواهد بود.

 

ارسال نظر

ناشناس
جمعه ۲۵/آبان/۱۳۹۷ ۲۱:۲۳:۵۴

دولت تدبیر و امید غیر از دروغگویی،عوامفریبی و تحمیل برجام خیانت بار و خسارت بار و معطل کردن ملت و کشور بخاطر مذاکره با اربابان غربیشون و ابراز ناتوانی در انجام کارها و دیدن حل مشکلات را در مذاکره با غربی ها و نابسامانی اوضاع اقتصادی هیچ کار مثبتی انجام نداده اند و حالا برای تحمیل فتا دوباره به دروغگویی و فریب مردم و متهم کردن کشور به پولشویی متهم میکنند،از این مزدورهای وطن فروش آبی برای ملت و کشور گرم نمیشود ابن دولت برای خدمت به اربابانشون در غرب و تحمیل برجام،بیست و سی و فتا و فریب مردم امورات کشور رو دست گرفتند

بالا
کیمیا سامانه