در باشگاه نساجی چه خبر است !؟

بحران استعفا در نساجی / این شهر خسته‌تر از خسته !

شناسهٔ خبر: MTE2Mjk2 -
طبق اخبار رسیده با توجه به شرایط بحرانی حاکم بر تیم، احتمالا جواد نکونام هم راه جدایی از نساجی را در پیش خواهد گرفت. او چند روز قبل هم پستی در صفحه شخصی خود گذاشته بود که بوی خداحافظی می داد. البته در نهایت باید دید مسئولان این باشگاه پرطرفدار مازندرانی در قبال حل بحران به وجود آمده چه سیاستی را اتخاذ می‌کنند و آیا تصمیمات آن‌ها منجر به ماندگاری نکونام و دیگر اعضای تیم خواهد شد یا خیر!؟

به گزارش پیک نکا، نساجی که بعد از سال‌ها، فصل گذشته در لیگ دسته یک فوتبال کشور موفق شده بود به لیگ برتر صعود کند، موجی از شادی و نشاط را به مردم شهر خسته وارد کرده بود و همگان منتظر تحولی عظیم در این تیم ریشه دار بودند تا شاید بعد از ۲۴ سال غم و ناراحتی، حالا حالاها شهر خسته را در شادی و خوشحالی ببینید.

جدا از نتایج کسب شده، ایجاد شور و هیجان و بعد از یک نیم فصل دلچسب برای مازندرانی ها، اما اینبار استعفاهای پشت سر هم عوامل باشگاه نگرانی های شدیدی را برای عاشقان نساجی ایجاد کرده است.جدا از نتایج کسب شده، ایجاد شور و هیجان و بعد از یک نیم فصل دلچسب برای مازندرانی ها، اما اینبار استعفاهای پشت سر هم عوامل باشگاه نگرانی های شدیدی را برای عاشقان نساجی ایجاد کرده است.

این روز ها بازار استعفا در تیم پرهوادار نساجی داغ است و در این بین کسی به فکر هوادارانی که یک عمر و عاشقانه حامی این تیم بودند تا به لیگ‌برتر برسد نیست.

چند هفته پیش مهران کاظمی، مدیر اجرایی تیم از سمت خود استعفاء داد تا استارت استعفاها از سوی او آغاز شود و بعد از آن علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی هم استعفا داد و در حالی که هنوز مهر استعفانامه این دو خشک نشده بود که خبر جدایی جواد نکونام، سرمربی نساجی از این تیم به گوش رسید و نقل محفل رسانه‌ها شد.

مهدی یکتا و سعید اکبری مدیر رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران با ارسال نامه‌ای به علی امیری، از سمت خود استعفا کردند تا آن ها هم به جمع استعفا دهندگان بپیوندد.

بعد از حدود یک سال خوشی و دوری از حواشی، نساجی گویا باز هم به دوران بحران نزدیک شده و باز هم اتفاقات عجیب غریب به سمت این باشگاهی که همیشه اسیر حواشی و بحران های خود ساخته بوده، برگشته است.

در این اوضاع بدِ نساجی، خبرهایی مبنی بر جدایی نکونام از سرمربی گری این تیم بیش از پیش قوت گرفته است. نکونام در گفتگویی که با رسانه ها داشت، گفته بود: من به خاطر هواداران، مدیر تیم و حرف هایی که به من زدند و قول دادند، ماندم ولی الان می بینم ماندن جایز نیست. اگر مشکل من هستم، ایرادی ندارد. این باشگاه را ترک می کنم و می روم. انشالله با رفتن من و حضور کادر جدید، اوضاع برای تیم بهتر باشد. شاید راه حل آخر همین باشد. نمی خواهم درباره یکسری مسایل حرف بزنم ولی امیدوارم با رفتن من مشکلات نساجی حل شود.

این ها صحبت هایی بود که موجی از نگرانی را برای هواداران پرشور نساجی به راه انداخته بود . با این اوضاع، شاید نساجی با بحران بدی رو به رو شود و یک نیم فصل کابوس وار را در نیم فصل دوم تجربه کند.

اما گفته می‌شود، فرزاد مجیدی، سرپرست این تیم هم روز گذشته، بر سر تمرین حاضر نشده تا شاید در روزهای آینده با استعفای مجیدی هم مواجه شویم.

حال نساجی این روزها خوب نیست و کسی هم خبر ندارد درون این باشگاه چه میگذرد. اما پس از استعفای دسته جمعی عوامل باشگاه نساجی و علیرغم تکذیب فرهاد صنیعی فر، شایعه ای در فضای مجازی در خصوص واگذاری سهام باشگاه نساجی به سرعت در قائمشهر پخش شده است اما هیچ رسانه ای این موضوع را تایید و تکذیب نکرده است.

جلسه مالکان باشگاه با نکونام به روزی دیگر موکول شد

روز گذشته برخی از رسانه ها اعلام کردند که جواد نکونام به عنوان سرمربی جدید پیکان انتخاب شده و به زودی معرفی می شود.در همین ارتباط، قرار بود شب گذشته (دوشنبه) جلسه ای بین مالکان باشگاه نساجی و نکونام برای ادامه همکاری یا جدایی برگزار شود ولی این جلسه به تعویق افتاد.

دلیل لغو این جلسه هنوز مشخص نیست ولی احتمالا تا یکی، دو روز آینده برگزار می شود تا تکلیف ماندن یا رفتن نکونام در نساجی مشخص شود.

کیانوش رحمتی: امیدوارم مشکلات بزودی حل شوند

مربی نساجی در رابطه با اینکه آیا این مشکلات قابل حل است؟ ادامه می‌دهد: فقط می‌توانم بگویم امیدواریم هرچه زودتر مشکلات‌مان برطرف شود. مطمئنم با جلساتی که جواد نکونام سرمربی تیم با مدیران باشگاه خواهد داشت این اتفاق به زودی رخ می‌دهد. ما تمرینات‌مان را آغاز می‌کنیم تا بتوانیم شروعی خوب در لیگ برتر داشته باشیم.

مربی نساجی درباره اینکه آیا بازیکنان تیم در اعتراض به شرایط در تمرینات حضور پیدا نمی‌کنند، می‌گوید: اصلاً اینطور نیست و این موضوع را قویاً تکذیب می‌کنم.

طبق اخبار رسیده با توجه به شرایط بحرانی حاکم بر تیم، احتمالا جواد نکونام هم راه جدایی از نساجی را در پیش خواهد گرفت. او چند روز قبل هم پستی در صفحه شخصی خود گذاشته بود که بوی خداحافظی می داد. البته در نهایت باید دید مسئولان این باشگاه پرطرفدار مازندرانی در قبال حل بحران به وجود آمده چه سیاستی را اتخاذ می‌کنند و آیا تصمیمات آن‌ها منجر به ماندگاری نکونام و دیگر اعضای تیم خواهد شد یا خیر!؟

 

منبع: بلاغ

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه