فرماندار نکا:

رانش جاده ها، عمده مشکلات شهرستان نکا بعد از سیل است

شناسهٔ خبر: MTE2NDUw -
توحیدی مقدم گفت: مشکلات زیر ساختی و رانش جاده ها، عمده مشکلات شهرستان نکا بعد از سیل است که باید با کار کارشناسی شده برای رفع مشکلات اقدام شود.

به گزارش پیک نکا،  « عبدالجواد توحیدی مقدم» روز سه شنبه (20 فروردین ) در جلسه بررسی مشکلات بعد از سیل نکا در فرمانداری این شهرستان افزود: اطلاع رسانی عملکردهای انجام شده در سیل از موارد مهمی است که باید انجام و به دور از حاشیه سازی کار شود.

توحیدی مقدم با تاکید بر تقسیم بندی کارها اظهار کرد: برای رفع مشکلات همه باید در کنار مردم حرکت و با تقسیم کار گره گشائی کنیم و به دور از موازی کاری برای رفع مشکلات گام برداریم.

فرماندار نکا افزود: در کمک های موردی و امدادرسانی با کمک مردم، مسئولان، نهادها و ارگان ها و سازمان های مردم نهاد وارد عمل شدیم و در ساخت و ساز هم باید با همین توان وارد عمل شد.

توحیدی مقدم گفت: در سیل اخیر همه مردم، مسئولین، نهادها، ارگانها و سازمانهای مردم نهاد و جهادگر وارد میدان شده و اقدامات موثری انجام دادند که باید قدردان این همکاری و تعامل بود.

وی افزود: حجم کار بالااست و در این مسیر باید کارشناسی اصولی مدنظر قرار گیرد و با جمع بندی اطلاعات و عملکردهای انجام شده، خسارت ها به ریز اطلاع رسانی و رفع خسارت شود.

توحیدی مقدم  تصریح کرد: مشکلات زیر ساختی و رانش جاده ها، عمده مشکلات شهرستان نکا بعد از سیل است و باید از ظرفیت های مختلف و توان پیمانکاران استفاده شود./شبستان

 

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه