شکار یک راس گراز وحشی در نکا

شناسهٔ خبر: MTE2NDY3 -
ماموران یگان حفاظت محیط زیست نکا شکارچی غیرمجاز را به همراه لاشه یک راس گراز وحشی و یک قبضه سلاح شکاری قاچاق دستگیر کردند.

به گزارش پیک نکا، ابراهیمی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت : در نکا ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهر درحین گشت زنی درحوزه استحفاظی شکارچی غیرمجاز را به همراه  لاشه یک راس گراز وحشی و یک قبضه سلاح شکاری قاچاق دستگیر کردند.

وی افزود: ماموران یگان حفاظت اداره پارک ملی کیاسر درحین گشت زنی شبانه موفق به دستگیری شکارچی غیر مجاز به همراه یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و لاشه یک طاقه قرقاول در محدوده روستای اروت شهر کیاسر شدند.

ابراهیمی گفت: در ماموریت دیگر ماموران یگان حفاظت محیط زیست کیاسر در حین گشت زنی در روستای پروریج اباد ونوکنده در حاشیه سد سلیمان تنگه به دوگروه متخلف غیرمجاز صید ماهی مواجهه و از آن‌ها ادوات صید وچندین قطعه ماهی‌های تلف شده کشف و ضبط کردند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران افزود: همه متخلفان شکار و صید با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی گفت: همچنین ماموران پناهگاه حیات وحش میانکاله در پایش شبانه تالاب و خلیج میانکاله  ۱۰۰ رشته تور ماهیگیری غیرمجاز را جمع آوری کردند.

ابراهیمی افزود: در بابلسر در گشت و کنترل مشترک یگان حفاظت محیط زیست و یگان شیلات این شهرستان در فصل تخم ریزی ماهیان استخوانی در ردخانه بابلرود۱۷ رشته تور ماهیگیری غیرمجاز را کشف و ضبط کردند./باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه