امام جمعه نکا:

انقلاب اسلامی مقدمه ظهور امام زمان(عج) است

شناسهٔ خبر: MTE2NDkz -
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: انقلاب اسلامی مقدمه ظهور امام زمان(عج) و مقدمه انقلاب جهانی حضرت است.

به گزارش پیک نکا، حجت الاسلام «محمد باقر محمدی لایینی» با تبریک اعیاد شعبانیه و در پیش بودن میلاد امام عصر(عج) افزود: شما مردم با ایستادگی در برابر ظلم و جور و ایجاد انقلاب اسلامی ایران، مقدمه ظهور امام زمان(عج) را ایجاد کردید و این افتخار بزرگی است.

وی با بیان اینکه باید این روز بزرگ را جشن بگیریم و به دشمنان اسلام نشان دهیم که منتظر امام زمان(عج) هستیم و دچار تردید نشویم؛ یادآور شد: دشمنان و معاندان منکر امام زمان هستند و همچنین منکر تولد امام زمان(عج) هستند و در کنار دشمنان، حتی برخی از دوستان و مسلمانان معتقدند امام زمان هنوز متولد نشده است.

امام جمعه نکا بیان کرد: شیعیان معتقدند امام زمان متولد شده  و بر اساس احادیث گاهی طولانی شدن غیبت امام زمان به گونه ای است که بعضی ها دچار تردید می شوند.

حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: یکی از فلسفه های غیبت همین امتحان است و یکی از فلسفه های برگزاری جشن میلاد امام زمان(عج) این است که روشن شود و بدانیم که ایشان متولد شده و هست و دچار تردید نشویم.

وی تصریح کرد: میلاد امام زمان(عج) واقعیت تاریخی است که نباید انکار شود و نباید به فراموشی سپرده شود.

امام جمعه نکا با بیان اینکه نیمه شعبان به عنوان روز جهانی مستضعفین نام گذاری شده است؛ خاطر نشان کرد: خدا را شکر می کنیم که ما در عصر آن حضرت هستیم و صاحب ما آن حضرت است و خدا کند که انشاءالله توفیق درک حضورش را داشته باشیم.

حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: ما در مسئله امام زمان نگاه به آینده داریم و باید این امید را در دل و جان خود و مسلمانان زنده نگه داریم./شبستان

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه