با حضور گسترده سرشبکه‌ها و معتمدین

همایش بزرگ یاران امام و انقلاب در شهرستان نکا برگزار شد/ امام جمعه نکا: اکنون در مرحله بهداشت انقلاب قرار داریم

شناسهٔ خبر: MTE2NjQ2 -
همایش بزرگ یاران امام و انقلاب با شرکت بیش از یک هزار نفر از معتمدین و سرشبکه‌های قرارگاه خدمات اجتماعی نیروهای انقلاب اسلامی نکا در مصلی امام خمینی(ره) و سخنرانی نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کشور برگزار شد.

به گزارش پیک نکا، پس از گذشت سه سال از تشکیل قرارگاه خدمات اجتماعی نیروهای انقلاب اسلامی با عنوان یاران امام و انقلاب در شهرستان نکا غروب چهارشنبه اولین همایش معتمدین و سرشبکه‌های این قرارگاه با شرکت بیش از یک هزار نفر در مصلی امام خمینی(ره) نکا برگزار شد.

در این مراسم آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی امام جمعه نکا با اشاره به سه مرحله انقلاب از نگاه قرآن، اظهار کرد: آغاز و قیام، پیروزی و حاکم شدن و در نهایت نیز چگونگی حاکمیت سه مرحله انقلاب‌ها به شمار می‌آیند.

وی زمان کنونی را در مرحله سوم دانست و افزود: خدا می‌خواهد ما را آزمایش کند که بعد از کنار زدن سلطنت و مستکبران، حال مستضعفان چگونه رفتار می‌کنند که در این مرحله یکی از مهمترین اقدامات بهداشت انقلاب است.

امام جمعه نکا خاطرنشان کرد: از انقلابی که متولد شده باید خوب نگهداری کنیم تا آسیب‌ها، خطرات و تهدیدهای انقلاب را از قبل شناسایی و پالایش کنیم که در غیر اینصورت اگر بهداشت و درمان برای انقلاب درست انجام ندهیم به مرحله مرگ انقلاب خواهیم رسید.

این مسئول اضافه کرد: امروز ما باید بهداشت انقلاب را جدی بگیریم که چنین جمع‌هایی که هم صاحبان و هم وارثان انقلاب هستند در عرصه‌های مختلف آسیب‌ها را شناخته پیش‌بینی و حتی درمان کنیم.

وی گفت: بهداشت نیز کارشناس مخصوص خود را می‌طلبد و هرکسی نمی‌تواند در این زمینه صحبت کند بنابراین کارشناسان بهداشت انقلاب باید برای ما کارشناسی کنند تا ببینیم نظام و انقلاب ما با چه آسیب‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی روبرو است.

محمدی لائینی تصریح کرد: با بیان آسیب‌ها و مشکلات موجود خود به خود وظایف نیروهای دغدغه‌مند انقلاب نیز روشن و حرکت آینده ما نیز راحت‌تر و آسان‌تر خواهد شد.

 

شایان ذکر است در این همایش مهدی چمران نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به بیان دستاوردهای داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی انقلاب اسلامی در طول 40 سال عمر آن به همراه تحلیلی از شرایط کنونی کشور و راه‌های برون رفت از مشکلات پرداخت.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه