همزمان با ولادت حضرت معصومه(س):

۲۴ حافظ دختر موسسه فرهنگی قرآن و عترت منهاج نکا تجلیل می شوند

شناسهٔ خبر: MTE2NjQz -
۲۴ حافظ دختر موسسه فرهنگی قرآن و عترت و کانون فرهنگی و هنری منهاج نکا، امشب (چهارشنبه ۱۲ تیرماه) همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) با اهدای جوائزی مورد تجلیل قرار می گیرند.

به گزارش پیک نکا، «مصطفی قنبری»، امروز (چهارشنبه 12 تیرماه) گفت: برنامه های متنوعی به مناسبت های مختلف در موسسه فرهنگی قرآن و عترت منهاج و کانون فرهنگی و هنری منهاج مسجد حضرت ابوالفضل(علیه السلام) نکا، اجرا می شود.

مسئول موسسه فرهنگی قرآن و عترت منهاج و کانون فرهنگی و هنری منهاج مسجد حضرت ابوالفضل(علیه السلام) نکا اظهار کرد: 24 حافظ دختر این موسسه و کانون، امشب (چهارشنبه 12 تیرماه) همزمان با ولادت حضرت معصومه(سلام الله علیها) با اهدای جوائزی، مورد تجلیل و تکریم قرار می گیرند.

وی بیان کرد: اهمیت دادن به دختران به ویژه انس گرفتن با معجزه پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم)، درس های ارزشمندی را به خانواده ها می دهد و همنشینی با کلام وحی، تاثیرات بسیاری بر دختران دارد.

قنبری ابراز کرد: والدین از همان طفولیت باید دختران را نسبت به نقش های مختلف آنها در جامعه، آشنا کنند چرا که دختران تاثیرگذار بی شک در دامن مادران فداکار و مهربان، پرورش یافتند و مادری یک نقش و وظیفه مهم به شمار می آید.

وی تصریح کرد: حضرت معصومه(سلام الله علیها)، الگوی خوبی برای دختران است و در برنامه هایی نظیر تجلیل از 24 حافظ دختر موسسه فرهنگی قرآن و عترت و کانون فرهنگی و هنری منهاج نکا می توان فرشته های آسمانی را با کریمه اهل بیت(علیهم السلام) به خوبی، آشنا و مانوس کرد./شبستان

 

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه