فرمانده انتظامی شهرستان نکا خبر داد

کشف سه تن چوب جنگلی قاچاق در نکا

شناسهٔ خبر: MTE2NzM1 -
فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: مأموران انتظامی شهرستان باهماهنگی قضایی، خودرو‌های مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن‌ها در مجموع ۳ تن چوب جنگلی قاچاق کشف کردند.

به گزارش پیک نکا، فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق و فرآورده‌های جنگلی ماموران کلانتری مرکزی این فرماندهی با همکاری ماموران حفاظت منابع طبیعی، درحین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک خودروی نیسان حامل حمل چوب مظنون و آن را متوقف کردند.

سرهنگ حسن عنایتی گنجی افزود: در بازرسی از خودروی مورد نظر یک تن چوب جنگلی که راننده خودرو آن را به صورت غیر قانونی از جنگ‌های اطراف این شهرستان برداشت کرده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا نیز گفت: در پی کسب خبری از اداره منابع طبیعی شهرستان مبنی بر تردد ۲ خودرو نیسان و سمند با بار چوب، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ حسین زارع افزود: مأموران باهماهنگی قضایی، خودرو‌های مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن‌ها در مجموع ۳ تن چوب جنگلی قاچاق کشف کردند.

او گفت: راننده خودرو‌ها به مرجع قضائی معرفی و چوب‌های قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری نیز گفت: در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده‌های جنگلی، ماموران کلانتری ۱۵ امام رضا (ع) در مسیر حوزه استحفاظی به یک خودروی کامیون حامل چوب مشکوک شدند.

سرهنگ ناصر علی صفر پور افزود: ماموران در بازرسی از خودروی مورد نظر ۵ تن چوب جنگلی قاچاق که متهم آن را به صورت غیر قانونی از جنگ‌های این شهرستان برداشت کرده بود، کشف کردند.

محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان هاتحویل و متهمان نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند./ خبر گزاری صدا و سیما

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه