همایش " کودکان و عاشورا" در نکا و نسلی که انقلابی تربیت می‌شود

شناسهٔ خبر: MTE2ODA1 -
بسیج رسانه شهرستان نکا تلاش دارد تا با استفاده از فرصت‌ها و مناسبت‌های مختلف برای تربیت کادر انقلابی و ارزشی اقدام کند و این بار با برگزاری همایش " کودکان و عاشورا" در نکا تلاش شد تا در ادامه تربیت نسل انقلابی تلاش ‌شود.

به گزارش پیک نکا، از این شهرستان،تربیت نسل انقلابی و ارزشی امروزه از دغدغه‌های مختلف همه خانواده‌ها، مردم و مسؤولان در نظام جمهوری اسلامی ایران و از تأکیدات مهم رهبری است که باید در این بخش تلاش شود.

برای تربیت نسل انقلابی و ارزشی در سال‌های مختلف دستگاه‌های مختلف با در دستور کار قرار دادن فرمایشات رهبری وارد عمل شدند؛ تا سهم خود را از این مهم ادا کنند.

بسیج رسانه شهرستان نکا تلاش دارد تا با استفاده از فرصت‌ها و مناسبت‌های مختلف برای تربیت کادر انقلابی و ارزشی اقدام کند و این بار با برگزاری همایش " کودکان و عاشورا" در نکا تلاش شد تا در ادامه تربیت نسل انقلابی تلاش ‌شود.

مسؤول بسیج رسانه شهرستان نکا در این باره گفت: بسیج رسانه نکا تلاش دارد تا در تربیت و پرورش استعدادهای نهفته در شهرستان تلاش کند؛ تا نیروهای خوبی برای نظام تربیت شوند.

حسین زحمتکش اظهار کرد: با برگزاری همایش‌های مختلف تلاش شد تا نیروهای انقلابی خوبی برای انقلاب تربیت شود.وی افزود: همایش " کودکان و عاشورا" با حضور فارغ‌التحصیلان کودک دوره فن بیان بسیج رسانه نکا برگزار شد تا با الگوسازی از این کودکان افراد بیشتری به این دوره‌ها گرایش یافته و در تربیت کادر انقلاب تلاش شود.

به گفته مسؤول بسیج رسانه شهرستان نکا، دوره یادداشت نویسی و فن بیان کودکان و بزرگسالان به همت بسیج رسانه شهرستان نکا از برنامه‌های مهم سال جدید است که با قوت اجرایی می‌شود.

زحمتکش بیان کرد: تولید محتوا از مسائل مهمی است که دنبال می‌شود و از این نیروهای تربیت شده در بخش‌های مختلف به کارگیری می‌شوند.

مسؤول بسیج رسانه نکا گفت: این افراد دو دهه از ما عقب‌تر از انقلاب هستند و انقلاب و دفاع مقدس را ندیدند اما عشق به رهبری و ولایت و ارزش‌ها در این جوانان موجب می‌زند و باید این نیروها در مسیر درست انقلاب تربیت و هدایت شوند.

برپایی غرفه نقاشی، نمایش رادیویی، دکلمه خوانی کودکان، نمایش صحنه‌هایی از کربلا و قصه‌گویی از برنامه‌های مختلف این همایش بود.

همایش " کودکان و عاشورا" به همت بسیج رسانه شهرستان نکا و با همکاری حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زینب(س) و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا در سالن ارشاد با حضور مجیدرضا شعبانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نکا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا و بهرام دارابی مسؤول صدای صدا و سیمای مازندران و مسؤولان برگزار شد./خبرگزاری فارس

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه