با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد؛

انتصاب نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران و امام‌جمعه ساری/ اعتماد مجدد رهبر مسلمین جهان به فرزند دیگری از نکا

شناسهٔ خبر: MTE2ODkx -
حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ محمّدباقر لائینی را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری منصوب کردند.

به گزارش پیک نکا، حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ محمّدباقر لائینی را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان مازندران و امامت جمعه ساری منصوب کردند.
متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ محمّدباقر لائینی دامت افاضاته
در پی استعفای جناب حجت‌الاسلام آقای طبرسی دامت افاضاته و با تشکر فراوان از زحمات و خدمات ایشان در سالهای متمادی، جنابعالی را که بحمدالله از سوابق روشن و صلاحیت لازم برخوردار می‌باشید به نمایندگی خود در استان مازندران و امامت جمعه‌ی ساری منصوب می‌کنم.
استان مازندران در شمار برجسته‌ترین استانهای کشور از جنبه‌های مادی و معنوی است و مردم عزیز و مؤمن و انقلابی آن در آزمونهای متعدد در نظام جمهوری اسلامی مفتخر و سربلند ظاهر شده‌اند. جنابعالی با توجه به سابقه‌ی حضور و خدمت در آن استان با برجستگی‌های جوانان فداکار و مردمان پر انگیزه و وفادار آن آشنائید. لازم است این برجستگی‌ها تقویت و تثبیت و بزرگ داشته شود و در این راه از علمای دین و فرزانگان حوزه و دانشگاه یاری گرفته شود.
تقویت جریان انقلابی و جوانان مؤمن و روی‌گشاده و دست‌مهربان با همه‌ی قشرهای مردم توصیه‌ی مؤکد اینجانب است. توفیقات شما را از خداوند مسألت میکنم.
سیّدعلی خامنه‌ای
۱۴ آبان ۱۳۹۸

 

 

 

ارسال نظر

سید محمدتقی دهقانی
پنجشنبه ۱۶/آبان/۱۳۹۸ ۱۲:۰۵:۳۳

بسم الله الرحمن الرحیم حضرت آیت الله محمدی لایینی انتصاب شایسته شما را به عنوان امام جمعه شهرستان ساری و نماینده ولی فقیه در استان مازندران را از طرف جمعی از اساتید معارف واعضا هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک صمیمانه تبریک عرض نموده و تقارن این انتصاب با آغاز امامت امام عصر عج را حاکی از خدمت به ولایت و امامت دانسته وبه فال نیک میگیریم .توفیق شما در این مسولیت بزرگ را از خداوند متعال آرزومندیم جمعی از اساتیدواعضا هیات علمی گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی اراک.

بالا
کیمیا سامانه