نماینده ولی فقیه در مازندران:

نمازجمعه مال شخص نیست بلکه برای انقلاب است/ حضور همگانی مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات مجلس

شناسهٔ خبر: MTE3MTEz -
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: نمازجمعه را پرشور و پر جمعیت حتی بهتر از گذشته گرم داشته باشید چراکه نمازجمعه مال شخص نیست بلکه مال انقلاب، نظام و شهدا بوده و همه باید این سنگر انقلاب را محکم و باشکوه نگه بداریم.

به گزارش پیک نکا، آیت‌الله محمدی لائینی در سخنانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز شهرستان نکا و معارفه امام جمعه جدید این شهرستان با اشاره به حضور چشمگیر مردم نکا و در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی، اظهار کرد: توفیق حضور 23 سال در مسند امامت جمعه در این شهرستان بدون کمترین چشم داشت داشته‌ و خدا را شاکر هستم.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران خواستار برگزاری پرشور و پرجمعیت نمازجمعه در شهرستان نکا شد و خاطرنشان کرد: نمازجمعه را پرشور و پر جمعیت حتی بهتر از گذشته گرم داشته باشید چراکه نمازجمعه مال شخص نیست بلکه مال انقلاب، نظام و شهدا بوده و همه باید این سنگر انقلاب را محکم و باشکوه نگه بداریم.

این مسئول اضافه کرد: نمازگزاران نمازجمعه ما از حداقل خدمات از ایاب و ذهاب و همینطور گرمایش و سرمایشی مناسبی برخوردار نبوده و نیستند اما با این شرایط مردم نه به سرما و نه گرما و نه زحمت ایاب و ذهاب توجه نکردند و توجه خود به میعادگاه نمازجمعه و شهدای عزیز ما را عملی کردند.

وی گفت: 22 بهمن امسال باید از هر سالی باشکوه‌تر باشد، انتخابات امسال و حضور در پای صندوق‌های رأی از هر سالی باید پرشکوه باشد بلکه به حضور حداکثری نیز قانع نیستیم بلکه حضور همگانی باید داشته باشیم.

محمدی لائینی تصریح کرد: حضور ما در راهپیمایی 22 بهمن امسال با چهلم سردار شهید سلیمانی و همرزمانشان مقرون شده که با یاد و خون آن‌ها همزمان است که باید شور، شکوه و شعور راهپیمایی ما در 22 بهمن و انتخابات موجب تحسین و خوشحالی امام زمان(عج)، امام راحل و روح شهدا باشد.

در پایان وی افزود: همه باید در خدمت علمدار انقلاب اسلامی، رهبری نظام یعنی امام خامنه‌ای باشیم و همه اقشار مردم و مسئولان باید پای کار انقلاب با حضور گسترده در برنامه‌های انقلاب ازجمله 22 بهمن و انتخابااشند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه