کشف ۱۶ فقره سرقت در شهرستان نکا / کشف چوب قاچاق چوب در سوادکوه

شناسهٔ خبر: MTE3MTQx -
مهم‌ترین حوادث مازندران در روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش پیک نکا، مهم‌ترین حوادث پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف ۱۶ فقره سرقت در شهرستان نکا

سرهنگ حسین زارع فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در شهرستان و با توجه به اهمیت موضوع، پرونده‌ای ویژه تشکیل و در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
اوافزود: در این راستا ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی، ۳ سارق سابقه دار را در حوزه استحفاظی شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
سرهنگ زارع گفت: متهمان در بازجویی‌ها تاکنون به ۱۶ فقره سرقت موتورسیکلت و ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

کشف یک و نیم تن  چوب قاچاق چوب در سوادکوه

سرهنگ مهدی خادمی فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، گفت:مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک خودروی نیسان در حال حمل چوب مشکوک شدند.
او افزود: ماموران خودروی مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن یک و نیم تن چوب جنگلی قاچاق کشف کردند.
سرهنگ خادمی گفت: در این ارتباط راننده خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
دستگیری سارق‌ای منزل در آمل
سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ این فرماندهی قرار گرفت.
او افزود: ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی، سارق را شناسایی کردند.
سرهنگ آزادی گفت: با هماهنگی‌های قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه متهم دستگیر شد و در بازجویی‌ها تاکنون به ۳ فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اقرار کرد.
کشف یک تن چوب جنگلی قاچاق در رامسر

سرهنگ علی قیصری فرمانده انتظامی شهرستان رامسر، گفت: در راستای حفظ منابع ملی و در اجرای طرح مبارزه با قاچاق چوب، ماموران گشت انتظامی این فرماندهی موفق به شناسایی یک قاچاقچی چوب در این شهرستان شدند.
او افزود: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی خودروی متهم را حین حمل چوب در یکی از مناطق جنگلی این شهرستان متوقف کردند.
سرهنگ قیصری گفت: در بازرسی از خودروی متهم یک تن چوب قاچاق به ارزشی بالغ بر ۴ میلیون ریال کشف و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه