فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نکا خبر داد:

راه‌اندازی اکیپ‌های پیک امداد و بهداشت با همکاری سپاه و شبکه بهداشت در نکا/ بسیج همراه همیشگی مردم در روزهای سخت

شناسهٔ خبر: MTE3MjEx -
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نکا با تأکید بر حضور بسیج در کنار مردم همچون همه روزهای سخت گذشته، گفت: به منظور نظارت بر بازار و برخورد با متخلفان امر احتکار بهداشت و وسایل بهداشتی با هماهنگی اصناف، اداره صمت و شبکه بهداشت در کنار اتحادیه‌های مربوطه اکیپ‌هایی با عنوان پیک امداد و بهداشت در سطح شهرستان راه‌اندازی شد.

مجیدرضا شعبانی در گفت‌وگو با پیک نکا، با اشاره به پای کار آمدن سپاه و بسیج برای کمک به مقابله همگانی با ویروس کرونا در این شهرستان، اظهار کرد: به منظور مقابله همگانی با بیماری ویروس کرونا در نکا به همراه همه زحمت‌کشان عرصه پزشکی و کادرهای درمانی سپاه ناحیه نکا بر خود وظیفه دانست تا در این امر با این عزیزان همکاری کند.

وی افزود: به همین منظور نسبت به اطلاع‌رسانی، تولید بروشورها و وسایل بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان به خصوص کسانی که در معرض آسیب هستند ازجمله پاکبانان، پمپچی‌ها، نانوایی‌ها و رانندگان تاکسی و همه کسانی که در معرض آسیب تبادلات انسانی هستند در دستور کار قرار گرفتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نکا از راه‌اندازی اکیپ‌های گشت امدادی خبر داد و خاطرنشان کرد: در همین راستا و به منظور نظارت بر بازار و متخلفان امر احتکار بهداشت و وسایل بهداشتی با هماهنگی اصناف، اداره صمت و شبکه بهداشت در کنار اتحادیه‌های مربوطه اکیپ‌هایی با عنوان پیک امداد و بهداشت راه‌اندازی شد.

این مسئول اضافه کرد: این اقدام بیشتر برای یک اعلام آمادگی به منظور بالا بردن روحیه مردم شهرستان بدین معنی که ما هم در کنار شما مردم و هم در کنار کادر زحمتکش پزشکی و ناظران بر بازار هستیم انجام شده است.

در پایان وی گفت: با این اقدام اعلام می‌داریم همانطور که در تمامی روزهای سخت گذشته در کنار جامعه بوده‌ایم اکنون نیز همچون همیشه بسیج و سپاه در کنار مردم قرار دارد. 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه