دستگیری شکارچیان غیرمجاز در بابل، آمل، سوادکوه، نور، نکا و گلوگاه

شناسهٔ خبر: MTEwNDcy -
ماموران یگان حفاظت محیط زیست درحین گشت وکنترل درشهرهای در بابل ،آمل،سوادکوه،نور،نکا و گلوگاه تعدادی شکارچی غیرمجاز رادستگیر و تعدادی دام هوایی را جمع آوری کردند.

به گزارش پیک نکا،ماموران یگان حفاظت محیط زیست بابل درحین گشت وکنترل در حوزه استحفاظی خود از سه شکارچی غیرمجاز 3 قبضه سلاح شکاری به همراه لاشه سه قطعه پرنده شکار شده کشف و ضبط نمودند.
ماموران یگان حفاظت محیط زیست ساری درحین گشت وکنترل در مناطق جنگلی سرتا، سنه‌کوه و دارابکلا یک قبضه سلاح شکاری از یک شکارچی غیرمجاز کشف و ضبط نمودند.درماموریت دیگر ماموران یگان حفاظت پناهگاه حیات وحش سمسکنده، ساری، در حین گشت و کنترل درحوزه استحفاظی یک شکارچی غیرمجاز را به همراه  1 قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.
همچنین ماموران پناهگاه حیات حش دشت ناز در حین گشت وکنترل در مزارع کشاورزی دشت ناز یک باب کومه و یک رشته دام زمینی شکار پرندگان راجمع آوری و تخریب کردند.
در آمل نیز ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان درحین گشت وکنترل درحوزه استحفاظی خود سه قبضه سلاح شکاری از 3 شکارچی غیرمجاز کشف و ضبط ودر ادامه ماموریت 20رشته دام هوایی و 4 جایگاه استقرار شکارچیان تخریب و سه قطعه پرنده گرفتار در دام هوایی را رهاسازی نمودند.
در نکا نیز ماموران یگان این شهرستان درحین گشت وکنترل درمناطق جنگلی این شهرستان از یک شکارچی غیرمجاز 1 قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.
ماموران یگان حفاظت محیط زیست نور درحین گشت وکنترل در منطقه تیراندازی ممنوع رزن از یک شکارچی غیرمجاز 1قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف و ضبط نمودند.
ماموران یگان حفاظت محیط زیست سوادکوه درپي اخبار دریافتی ه مبني بر ورود شكارچي شوكا در منطقه حفاظت شده خیبوس ماموران بلافاصله به منطقه مورد نظر عزيمت و قبل ازوقوع تخلف موفق به دستگيري شكارچي شدند. از این شکارچی غیرمجازيك قبضه سلاح شکاری به همراه تعدادی فشنگ کشفو ضبط شد.
درگلوگاه ماموران یگان حفاظت محیط زیست درحین گشت وکنترل در مناطق جنگلی هزارجریب از یک شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاح شکاری به همراه تعدادی فشنگ و ۳۰ عد تله مخصوص(لتی) زنده گیری قرقاول را جمع آوری کردند.
متخلفین با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

ارسال نظر

نام شما
سه شنبه ۱۵/اسفند/۱۳۹۶ ۰۹:۵۶:۴۳

علاوه بر دستگیری، قوه قضاییه باید برخورد سخت و عبرت آمیزی داشته باشد. که البته مثل همیشه ندارد.

بالا
کیمیا سامانه