تعطیلی ۳ واحد صنفی در نکا

شناسهٔ خبر: MTExMTU0 -
۳ واحد صنفی در نکا که اقدام به توزیع مواد محترقه می‌ کردند، تعطیل شدند.

به گزارش پیک نکا، سرهنگ هادی نصیری فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: به منظور پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از مراسم چهارشنبه آخر سال طرح برخورد با عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه در دستور کار کارکنان انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی پس از تحقیقات میدانی و بررسی‌ های همه جانبه موفق به شناسایی ۳ نفر از عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه و آتش زا در این شهرستان شدند.

سرهنگ نصیری گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر و در بازرسی از واحد‌های صنفی آنان در مجموع ۱۳ هزار و ۶۵۷ عدد انواع مواد محترقه کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به دلیل سلب آسایش شهروندان و اخلال در نظم و امنیت عمومی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ نصیری با اشاره به برخورد قاطع پلیس با سودجویان و توزیع کنندگان مواد محترقه به افراد سود جو و فرصت طلب هشدار داد هر گونه قاچاق، خرید و فروش، جابجایی و نگهداری مواد منفجره و محترقه به طور غیر مجاز جرم محسوب شده و برابر قانون با آنان به شدت برخورد خواهد شد.

وی از مردم خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر قانونی و موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت‌ های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه