فونسکا: به رم بابت صعود تبریک می‌گویم اما ما سوار بازی بودیم

شناسهٔ خبر: MTExNTEy -
سرمربی تیم فوتبال شاختار دونتسک مدعی شد تیمش با وجود سلطه بر بازی مقابل رم تن به شکست داده و با لیگ قهرمانان اروپا وداع کرده است.

به گزارش پیک نکا، پائولو فونسکا پس از باخت یک بر صفر مردانش مقابل رم در استادیو المپیکو و حذف از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به خبرنگاران گفت: اول از همه من مایلم به رم بابت پیروزی‌اش تبریک بگویم و برای این تیم در مرحله بعدی آرزوی موفقیت کنم. من نمی‌توانم بر اساس یک بازی در مورد این تیم قضاوت کنم اما می‌توانم بگویم که آنها از تک فرصتی که داشتند نهایت استفاده را بردند. شاختار بر تمام بازی مسلط بود و همیشه اطراف محوطه جریمه رم حضور داشت حتی زمانی که 10 نفره مقابل تیمی 11 نفره بازی می‌کرد. (شاختار از دقیقه 79 با اخراج ایوان اوردچ 10 نفره شد)

سرمربی تیم فوتبال شاختار دونتسک اوکراین ادامه داد: ژکو با زدن گل پیروزی‌بخش تیمش قطعاً بازیکن تأثیرگذاری بود. رم موقعیت‌های زیادی نداشت و این ما بودیم که بر بازی سلطه داشتیم و در اکثر دقایق در نیمه زمین حریف بازی می‌کردیم. باید از موقعیت‌هایی که در نیمه اول داشتیم بهتر استفاده می‌کردیم چرا که اگر این کار را انجام می‌دادیم الان در مرحله یک چهارم نهایی بودیم.

تسنیم

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه