حوادث جاده های خوزستان سه کشته و 31 مصدوم داشت

شناسهٔ خبر: MTEyMzE1 -
در نخستین روز از تعطیلات نوروز، وقوع چند حادثه جداگانه رانندگی در جاده های خوزستان در روز چهارشنبه، سه کشته و 31 مصدوم در پی داشت.

به گزارش پیک نکا، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: بر اثر برخورد موتورسیکلت و نیسان در ساعت 15:40روز چهارشنبه در جاده اندیکا، آبشدان - قلعه خواجه 2 راکب موتورسیکلت فوت شدند.
شهیار میرخشتی افزود: در حادثه ای دیگر بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با خودروی پراید در پل ملاشیه اهواز به سمت خرمشهردر ساعت 14:20 دقیقه ، سه سرنشین خودروی پراید مصدوم شدند.
وی ادامه داد: همچنین بر اثر برخورد وانت 2 کابین و پراید در ساعت 16:27 دقیقه در مسیر مزار شهدای هویزه به سمت سید خلف ، چهار نفر سرنشین پراید مصدوم شدند.
میرخشتی ادامه داد: در جاده شوش – دزفول نیز برخورد خودروهای پژو و پراید با یکدیگر در ساعت 17:03 ، 6 نفر مصدوم بر جای گذاشت.
رییس اورژانس 115 خوزستان بیان کرد: بر اثر برخورد پژو 405 با تیر برق در اهواز نیز یک پسر 12 ساله کشته و 2 نفر دیگر مصدوم شدند.
وی گفت: همچنین بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در جاده ماهشهر – هندیجان در ساعت 17:07 ، 6 نفر دچار مصدومیت شدند.
میرخشتی اضافه کرد: برخورد 2 دستگاه خودروی تیبا با یکدیگر در جاده اهواز – رامهرمز در ساعت 18:17 ، باعث مصدومیت 10 نفر شد.
وی افزود: مصدومان توسط نیروهای امدادی اورژانس 115 به مراکز درمانی منتقل شدند.
بر اساس این گزارش، 100 پایگاه جاده ای و شهری زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز و 160پایگاه در کل خوزستان فعال هستند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه