دلیل ناراحتی ستاره رئال مادرید از زیدان چیست؟

شناسهٔ خبر: MTEzOTI5 -
رابطه گرت بیل، ستاره تیم فوتبال رئال مادرید با زیدان شکرآب شده است و دلیل آن هم به دیدار رئال مقابل پاری سن ژرمن برمی گردد.

به گزارش پیک نکا، گرت بیل ، ستاره ولزی دنیای فوتبال و باشگاه رئال مادرید اسپانیا که چندسال قبل از تاتنهام به رئال پیوست، دوران خوبی را در این تیم آغاز کرد اما اکنون چندماهی می شود که پس از مصدومیت، گرت بیل نتوانسته به شرایط آرمانی بازگردد و دوران خوبی را سپری نمی کند.

بیل اعتقاد دارد، رئال مادرید بهترین باشگاه برای حضور در آن است، اما این ستاره ولزی دنیای فوتبال در بین 2 نیمه دیدار رئال مادرید مقابل یوونتوس به همراه کاسیمیرو تعویض شد و همین دلیل سبب شد تا او عصبانی شود و در اظهار نظری بگوید:

" زیدان در بازی های بزرگ و سرنوشت ساز به من اعتماد ندارد. "

رسانه نگلیسی دیلی میل مدعی است، رابطه زیدان و گرت بیل بعد از دیدار رفت رئال مادرید برابر پاری سن ژرمن شکرآب شده است و ستاره ولزی ناراحت است. بیل اعتقاد داشت در آن بازی باید در ترکیب اصلی قرار بگیرد اما زیدان او را نیمکت نشین کرد.

البته گفتنی است، شماره 11 کهکشانی ها در چندسال گذشته پیشنهادات زیادی به خصوص از منچستریونایتد داشته است اما معتقد است هیچ جا برای او بهتر از رئال مادرید نیست و امیدوار است بتواند مانند گذشته درخشش خوبی داشته باشد.

افکارنیوز

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه