2 آقای پنالتی ليگ روبروی هم؛

هافبک نکایی استقلال آقای پنالتی لیگ برتر فوتبال/ بهترین پنالتی‌زنان ليگ برتر +جدول

شناسهٔ خبر: NDA0NTM -

نبرد استقلال و تراکتورسازی در ایستگاه ۲۹ لیگ برتر محلی برای تقابل بهترین پنالتی زن های مسابقات این فصل یعنی امید ابراهیمی و محمد ایرانپوریان خواهد بود.

 


به گزارش پیک نکا، استقلال سايپا را برد و به لطف شکست پرسپولیس برابر نفت به صدر جدول ليگ پانزدهم برگشت تا دوباره به كسب عنوان قهرماني فصل جاري اميدوار شود.


شايد آنچه آبي‌ها را در تقابل با سايپا راه انداخت ضربه پنالتي غيرقابل مهار بازيكني بود كه پنجشنبه هفته گذشته براي پانزدهمين‌بار در ليگ‌برتر ايران از روي نقطه پنالتي به گل رسيد.

در ليگي كه تكليف قهرمانش دو هفته ديگر مشخص خواهد شد، در اختيار داشتن يك پنالتي‌زن مطمئن نعمت خواهد بود.

سرخابي‌هاي 5گله

بهترين پنالتي‌زن‌هاي ليگ پانزدهم در تركيب دو تيم استقلال و تراكتورسازي يكشنبه هفته‌ آينده برابر يكديگر قرار خواهند گرفت.

در ميان جدول بهترين‌ پنالتي‌زن‌هاي فصل جاري نام اميد ابراهيمي از استقلال و محمد ايرانپوريان از تراكتورسازي با به ثمر رساندن پنج گل بالاتر از سايرين قرار دارد.

اميد ابراهيمي: مرد 9گله استقلال صدرنشين ستون استوار آبي‌ها در ميانه ميدان است. اميد قبل از تقابل هفته بيست‌وهشتم استقلال با سايپا هشت مرتبه با پيراهن آبي‌ها به گل رسيده بود در حالي كه دروازه سه تيم نفت، راه‌آهن(2) و پرسپوليس را از روي نقطه پنالتي باز كرده بود.

ابراهيمي پنجمين گلش از روي نقطه پنالتي را- تماشايي- در دقيقه52 ديدار چهار روز قبل استقلال برابر سايپا به ثمر رساند.

اين هافبك مازندراني قبل از اين در ليگ‌هاي يازدهم(3) و دوازدهم(3) شش گل از روي نقطه پنالتي براي سپاهان اصفهان زده بود.

اميد در ليگ چهاردهم چهار پنالتي ديگر با پيراهن آبي‌هاي پايتخت به گسترش، ملوان، استقلال‌صنعتي و ذوب‌آهن زد تا تعداد گل‌هاي ويژه‌اش به عدد10 برسد.

اين هافبك اهل شهرستان نكا در فصل جاري شش پنالتي زد كه پنج‌تاي آنها گل شد تا تعداد پنالتي‌هاي موثرش در ادوار ليگ‌برتر به عدد15 برسد.

محمد ايرانپوريان: مدافع مستحكم تراكتورسازي تبريز اين فصل شش گل زد كه مثل ابراهيمي استقلالي‌ها پنج‌تاي آنها از روي نقطه پنالتي درون دروازه رقبا روييد.

ايرانپوريان نيم‌فصل اول(هفته هشتم) در دقيقه90 ديدار با فولاد به جنوبي‌ها پنالتي حساسي زد و سپس در نيم‌فصل دوم چهار ضربه ديگر از روي نقطه پنالتي وارد دروازه پديده، استقلال‌صنعتي، فولاد و سياه‌جامگان كرد.

حال بايد ديد يكشنبه در تقابل حساس استقلال و تراكتورسازي آيا هيچ‌كدام از تيم‌ها شانس استفاده از ضربه پنالتي را خواهند داشت؟ بي‌شك اگر اين اتفاق بيفتد هركدام از دو بازيكن پنج‌گله جدول آقاي پنالتي ليگ فرصت دارد تا از ديگري گوي سبقت را بربايد.

 

جدول پنالتي‌زنان برتر ليگ پانزدهم

رديف بازيكن تيم گل زده گل زده از روي نقطه پنالتي نكته ويژه
1 اميد ابراهيمي استقلال 9 5 هفته چهارم ضربه پنالتي‌اش برابر استقلال اهواز را خراب كرد
2 محمد ايرانپوريان تراكتورسازي 6 5 فقط به‌ پرسپوليس(هفته22) در جريان بازي گل زد
3 محمد ابراهيمي گسترش 10 4 هفته21 ضربه پنالتي‌اش توسط دروازه‌بان استقلال- مهدي رحمتي- مهار شد
4 جري بنگسون پرسپوليس 7 3 به تراكتورسازي، ملوان و استقلال اهواز از روي نقطه پنالتي گل زد
5 محسن يوسفي پديده 5 3 هفته هفتم ضربه پنالتي‌اش مقابل ملوان خراب شد
6 ساسان انصاري فولاد 5 3 در ديدار برابر تراكتورسازي 2ضربه پنالتي‌‌اش گل شد
7 سيدجلال رافخايي ملوان 5 3 هر 3پنالتي‌اش در نيم‌فصل دوم ليگ برابر استقلال، پرسپوليس و سايپا به ثمر رسيد
8 فرزاد ‌آشوبي استقلال اهواز 3 3 وقتي در نيم‌فصل نخست بازيكن اهوازي‌ها بود، پنالتي‌هايش برابر پديده، سپاهان و فولاد تبديل به گل شد

 

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه