امید ابراهیمی در استقلال نمی ماند

شناسهٔ خبر: NDM1ODQ -
در جمع بازیکنان آزاد لیگ برتری که دیگر قراردادی با تیم قبلی خود ندارند و راحت می توانند ترانسفر شوند، نام چند بازیکن گردن کلفت به چشم می خورد.

به گزارش پیک نکا، هرست تازه ای از بازیکنان آزاد لیگ برتر و آنهایی که دیگر با تیم خود قرارداد ندارند، منتشر شده که نام های درشتی در این فهرست به چشم می خورد.

در جمع بازیکنان آزاد لیگ برتری که دیگر قراردادی با تیم قبلی خود ندارند و راحت می توانند ترانسفر شوند، نام چند بازیکن گردن کلفت به چشم می خورد!

فرناندو دخسوس و موسی کولیبالی از تیم قهرمان استقلال خوزستان، مهدی طارمی و امید عالیشاه از پرسپولیس، امید ابراهیمی و میلاد فخرالدینی از استقلال، بختیار رحمانی از تراکتورسازی، وحید امیری از نفت، کاوه رضایی از ذوب‌آهن، امیرحسین صادقی از صبای قم، آندرانیک تیموریان و میلاد میداوودی از سایپا، محمد ابراهیمی از گسترش فولاد، مهدی خیری از پدیده، وریا غفوری از سپاهان، مهرداد جماعتی از فولاد، حمید علی عسگر از سیاه جامگان، عزت پورقاز از ملوان، محسن فروزان از راه‌آهن و طالب ریکانی از استقلال اهواز قرارداد تمام‌هایی هستند که در بازار نقل و انتقالات قیمت طلا پیدا می کنند.

 

بد نیست بدانید به نظر می رسد نه استقلال توان حفظ امید ابراهیمی را داشته باشد و نه پرسپولیس بتواند مهدی طارمی را حفظ کند.

 

منبع:افکارنیوز

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه