روحیه انقلابی رمز پیروزی در کارهاست/ خیانت های بعضی از اشخاص فتنه 88 را شکل داد

شناسهٔ خبر: NDU1NjQ -
سردار محمدعلی آسودی با بیان اینکه تاریخ نشان داه است که هر موقع ما به فرمایشات مقام معظم رهبری عمل کرده، پیشرفت کرده ایم، گفت: روحیه انقلابی رمز پیروزی در کارهاست.

به گزارش پیک نکا، سردار محمدعلی آسودی شامگاه دیروز در مراسم شبی در هجر یار در زنجان با اشاره به حضور با شکوه مردم در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مرقد امام راحل، اظهار کرد: نسل جوان امروز همه انصار امام خمینی (ره) و امام خامنه ای هستند.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) یک فرد انقلابی بود، افزود: متاسافنه بعضی از افراد در داخل و خارج کشور حرف های می زنند مبنی بر این که امام راحل در آخرهای عمر با برکت خویش به دنبال ارتباط داشتن با کشور های نظیر آمریکا بود که این یک سخن پوچ و واحی است.

مشاور عالی نماینده ولی ‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه جمهوری اسلای در طول دفاع مقدس 230 هزار شهید را در دفاع از این خاک و بوم تقدیم کرده است، تصریح کرد: شهدا برای دفاع از اسلام و رهبری راهی جبه ها شدند.

آسودی با اشاره به اینکه پدر و مادران با علاقه هرچه تمام فرزندان خود را راهی جبهه ها می کردند، خاطرنشان کرد: این روحیه نشانگر این مطلب بود که پدر و مادران نیز انقلابی بودند.

* روحیه انقلابی رمز پیروزی در کارهاست

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب دارای روحیه انقلابی است، اظهار کرد: روحیه انقلابی رمز پیروزی در کارهاست.

مشاور عالی نماینده ولی ‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه ما باید روحیه و تفکر انقلابی داشته باشیم، گفت: روحیه و تفکر انقلابی باعث می شود که عمل ما نیز انقلابی شود.

آسودی با اشاره به اینکه با شناخت امام خمینی (ره) ما به حقیقت دست می یابیم، اظهار کرد: وظیفه اصلی ما این است که تفکر امام راحل را به دیگران بشناسانیم.

وی با بیان اینکه امام راحل در طول عمر با برکتشان با آمریکا دشمن بودند، افزود: امام خمینی (ره) با روحیه انقلابی دشمنان اسلام و ابر قدرت های جهان را به زمین زد.

مشاور عالی نماینده ولی ‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه یک روزی خط مقدم ما شلمچه بود، بیان کرد: اگر در آغاز جنگ تحمیلی کمی غفلت می کردیم ارتش بعث سوسنگرد و آبادان را گرفته بود.

* خیانت های بعضی از اشخاص فتنه 88 را شکل داد

آسودی با بیان اینکه بخاطر خیانت های بعضی از اشخاص فتنه 88 به وقوع پیوست، تصریح کرد: در فتنه 88 جنگ به خیابان های تهران کشید.

وی با بیان اینکه در فتنه 88 فتنه گران سنگر آخر یعنی سنگر ولایت فقیه را نشانه رفته بودند، خاطرنشان کرد: با حضور مردم انقلابی در صحنه در 9 دی 88 نقشه های دشمنان نظام و انقلاب را خراب کرد.

مشاور عالی نماینده ولی ‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه ما تمام سنگر های را فتح خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: اکنون ما با دشمنان اسلام در دریای مدیترانه می جنگیم.

آسودی با اشاره به رشادت ها و جانفشانی های جوانان در دفاع از حرم حضرت زینب (س) در سوریه، اظهار کرد: دفاع جوانان از حرم حضرت زینب (س) نشات گرفته از روحیه انقلابی و جهادی آن هاست.

* دفاع از انقلاب، اوجب واجبات است

وی با بیان اینکه پیروزی رزمندگان حزب الله، سوری و عراقی در جنگ ها بخاطر داشتن روحیه انقلابی است، گفت: دفاع از انقلاب، اوجب واجبات است.

مشاور عالی نماینده ولی ‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه تاریخ نشان داه است که هر موقع ما به فرمایشات مقام معظم رهبری عمل کرده، پیشرفت کرده ایم، اظهار داشت: ما باید امامین انقلابی را بشناسیم.

آسودی با بیان اینکه آمریکا مورد اعتما نیست، بیان کرد: آمریکا خود را کدخدای جهان می داند.

 

 

منبع:راه دانا

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه