اصفهان در برابر دیوار مشهد!

شناسهٔ خبر: NTI5MDU -
تیم پدیده با بستن فضاها اجازه نفوذ و پیشروی را به بازیکنان سپاهان نمی داد.

به گزارش پیک نکا،تیم سپاهان در هفته اول لیگ شانزدهم میزبان پدیده مشهد بود و این بازی را با تسلط بر توپ و میدان آغاز کرد. تیم میهمان در ابتدا سعی در کنترل حریف خودش داشت و با تجمع در اطراف محوطه جریمه خودش سعی داشت مانع نفوذ بازیکنان سپاهان به محوطه جریمه اش شود اما مهرداد محمدی در دقیقه14 با فرار از میان مدافعان پدیده وارد محوطه جریمه شد و توانست به زیرکی یک پنالتی به سود سپاهان بگیرد. درادامه خود محمدی پشت توپ قرار گرفت و ضربه پنالتی را به وسط دروازه زد که شهاب گردان با کف دست توپ را به کرنر فرستاد و مانع از باز شدن دروازه تیمش شد. پس از آن تیم پدیده خودش را در بازی پیدا کرد و توانست با کنترل حریفش در میانه زمین مانع  پیشروی آن ها شود. بازیکنان پدیده با اصرار روی نفوذ از کناره ها و ارسال از آن مناطق سعی در ایجاد خطر روی دروازه سپاهان داشتند و در نهایت توانستند در دقیقه43 روی ارسال توپ از نقطه کرنر، باضربه سر مرادمند مدافع پیش تاخته خود گل اول بازی را به ثمر برسانند تا حریف نامدارشان در پایان نیمه اول با دست خالی و بازنده به رختکن برود.

در آغازنیمه دوم دو تیم بازی را با احتیاط آغاز کردند اما سپاهان که نمی خواست بازنده در زمین خودش باشد کنترل توپ و میدان را در دست گرفت. تیم پدیده نیز با بستن فضاها اجازه نفوذ و پیشروی را به بازیکنان سپاهان نمی داد. حتی ورود محرم نویدکیا هم باعث باز شدن گره کور بازی نشد و بازی در نهایت به سود پدیده ای به پایان رسید که از کمترین فرصت خود بیشترین استفاده را برد.

 

سپاهان0 - 1پدیده

ورزشگاه: فولاد شهر (حدود 5هزارنفر)

داور: محمدرضا اکبریان /  کمک ها: ایوب غلامزاده و فرهاد مروجی

گل: 43-محمدحسین مرادمند برای پدیده

اخطارها:

18-مهرداد کفشگری از پدیده

41-شجاع خلیل زاده / 89-طالب ریکانی از سپاهان

 

ترکیب سپاهان: لی اولیویرا، علی هلیچی، شجاع خلیل‌زاده، موسی کولیبالی، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، فرید بهزادی کریمی(55- جلال‌الدین علی‌محمدی)، طالب ریکانی، محمود قائد رحمتی(64-محرم نویدکیا)، مهرداد محمدی، آرمین سهرابیان(69-میرهادی میرجوان)

سرمربی: عبداله ویسی

 

ترکیب پدیده :

شهاب گردان، آرزداد هارویان، محمدحسین مرادمند، رضا ناصحی، جعفری، کریم احمدی،  مهرداد کفشگری، میلاد کمندانی، معین عباسیان، محسن یوسفی(81-حسین زامهران) و یونس شاکری

سرمربی: محمدرضا مهاجری

 

 

 


 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه