از هفته ششم لیگ برتر فوتبال مازندران

نماینده نکا از سد مهمان ساروی خود گذشت/ دیدار نفس‌گیر سد نکا با تیم سوم جدول در هفته آینده+تصاویر

شناسهٔ خبر: NTYxMDI -
تیم فوتبال سد نکا موفق شد در زمین خود با دو گل تیم طبرستان تلوباغ ساری را شکست دهد تا همچنان در صدر جدول رقابت‌ها باقی مانده و به دیدار دشوار خارج از خانه در هفته آینده بی‌اندیشد.

به گزارش پیک نکا، از هفته ششم لیگ برتر فوتبال مازندران، 6 دیدار در شهرهای مختلف استان برگزار شد که در یکی از این رقابت‌ها، تیم فوتبال سد نکا میزبان طبرستان تلوباغ ساری در زمین چمن مصنوعی شهدای شهرستان بود.

در این دیدار که در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم سد به پایان رسید، نماینده آبی‌پوش فوتبال نکا که لباس دوم خود را به تن داشت در مجموع برتری محسوسی نسبت به مهمان راه راه سفید و قرمز پوش ساروی خود داشت و توانست با گلزنی در دقایق 30 و 75 این بازی، با حفظ تمام امتیاز در خانه نماینده مرکز استان را با دست خالی بدرقه کند.

 

 

سد نکا که تاکنون در 6 هفته رقابت‌های این فصل موفق به کسب چهار پیروزی، یک تساوی و یک شکست مقابل شهرداری فریدونکنار در هفته گذشته شده است با کسب 13 امتیاز و امتیاز مساوی با تیم چمازکتی قائمشهر اما به دلیل تفاضل گل بهتر در صدر جدول رقابت‌ها قرار دارد.

هفته هفتم این مسابقات درحالی روز یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود که نماینده فوتبال نکا در این رقابت باید در زمین تیم ساحل اورنگ چالوس به میدن برود که این تیم با کسب 12 امتیاز در رده سوم جدول قرار داشته و از تیم‌های خوب این دوره به شمار می‌آید.

 

 

تیم فوتبال سد نکا که در فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مازندران در دو هفته پایانی از کورس رقابت‌ها جا ماند و با کسب مقام سوم موفق به صعود به مراحل کشوری فوتبال نشد در این فصل عزم خود را برای موفقیت با توجه به تجربه فصول گذشته جزم کرده است که نتایج هفته‌های ابتدایی از همین موضوع حکایت دارد.

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه