اختصاصی/ رئیس شورای شهر نکا:

شهردار جدید طی چند روز آینده معرفی می‌شود/ لغزان و لرزان همچون شورای شهر

شناسهٔ خبر: Njk2ODE -
رئیس شورای شهر نکا از برگزاری جلسه فوری اعضای شورا برای تعیین راهکار انتخاب و معرفی گزینه جدید شهرداری نکا خبر داد.

حسین پویا در گفت‌وگو با پیک نکا، با اشاره به برگزاری جلسه فوری شورای شهر در ساعت کاری صبح امروز(سه‌شنبه) در زمینه تعیین وضعیت انتخاب شهردار جدید نکا، اظهار کرد: پس از اعلام انصراف مرتضی حسنی از تصدی ریاست شهرداری نکا اعضای شورا جلسه فوری بررسی و تعیین راهکار پس از این اتفاق را برگزار کردند.

وی افزود: در این جلسه راهکارهای مد نظر اعضا مطرح و برخی گزینه‌های جدید در کنار برخی گزینه‌های مرحله قبل دارای شایستگی عنوان شهردار نکا مطرح شدند که بنابر نظر شورا جلسات بعدی نیز به منظور بررسی نفرات اعلام شده برگزار می‌شود.

رئیس شورای شهر نکا با بیان مشخص شدن وضعیت طی چند روز آینده، خاطرنشان کرد: سعی می‌شود در جلسه فردای اعضای شورا، تعداد نفرات معرفی شده با بررسی‌های لازم کاهش یافته و نفرات اصلی برای بررسی دقیق تر مد نظر قرار بگیرند تا بتوان طی دو یا سه روز آینده تکلیف پست شهردار نکا را مشخص کرد.

این مسئول با تأکید بر انتخاب شهردار، اضافه کرد: تصمیم شورا بر انتخاب شهردار بوده و نظری برای انتخاب سرپرست وجود ندارد تا مجموعه شهرداری نکا بتواند با بهره‌مندی از یک شهردار توانمند و بدون مشکلات و موانع حقوقی به انجام مأموریت خود بپردازد.

وی در پایان بدون تأیید یا تکذیب گزینه‌های مطرح شده در محافل مختلف، گفت: فردی که برای منصب شهردار نکا انتخاب می‌شود فرصت مناسب حدود هشت ماه برای انجام وظایف و خدمت به مردم دارد و سعی می‌شود تا با انتخاب سریع اما بدون شتاب‌زدگی بهترین گزینه معرفی شود.

 

به گزارش پیک نکا، به نظر می‌رسد شورای شهر نکا باتوجه به عواقب انتخاب قبل خود کمی دست‌به‌عصاتر در دور جدید گام گذاشته و همه گزینه‌های موجود را روی میز قرار داده است تا با در نظر گرفتن همه سلایق به نوعی فضا را برای خود تلطیف‌تر کند.

گزینه‌هایی که مشخص نیست چرا از همان ابتدا در نظر گرفته نشدند و یا وجود نام برخی که از پیش اعلام عدم حضور کرده‌اند در آن به چه منظور آورده شده است که در هر صورت باید منتظر ماند که شورا چگونه به مدیریت فضا پرداخته و درنهایت چه نتیجه‌ای می‌گیرد.

این درحالی است که در روزهای پایانی آذرماه امسال از بین چهار گزینه نهایی، اعضای شورای شهر با پنج رأی تاریخی مرتضی حسنی را به عنوان شهردار نکا برگزیدند و وی نیز روز گذشته نامه انصراف خود را در اختیار رئیس شورای شهر قرار داد که البته در اختیار برخی رسانه‌های خاص نیز قرار گرفت.

به زودی ابعاد جدیدی از روند فعالیت شورای شهر نکا و برخی دخالت‌ها طی بازه زمانی مشخص از سوی این پایگاه خبری به اطلاع مخاطبان می‌رسد که به نوعی می‌توان به نوع انصراف گزینه منتخب و عملکرد شورا پس از آن نیز پی‌برد.

همچنین اولین گزارش تحلیلی این پایگاه خبری که در پیش از این منتشر شده و بازتاب گسترده‌ای را نیز در بین عموم و خواص داشته است را به منظور داشتن پیش زمینه مناسب از آنچه در ادامه منتشر می‌شود در ادامه مطالعه کنید.

 

گزارش تحلیلی پیک نکا از یک انتخاب جنجالی

وقتی شورا ی شهر نکا بر لبه تیغ حرکت می‌کند/ چالش‌های پسا انتخاب گزینه جدید شهرداری نکا/ بازهم پای آقای سرپرست جنجالی در میان است

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه