بنابر تصمیم ستاد ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

شهر نکا سیاه پوش می‌شود/ جایگزینی پرچم‌های رنگی با پرچم‌های سیاه در سطح شهر

شناسهٔ خبر: NzAzMTg -
بنابر اعلام ستاد ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در نکا، سطح شهر نکا با نصب پرچم‌های مشکی سیاه‌پوش می‌شود.

به گزارش پیک نکا، پس از انتشار و تأیید خبر ارتحال آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، ستاد ارتحال آن مرحوم با حضور تعدادی از مسئولان مهم شهرستانی در دفتر ساختمان فرمانداری نکا تشکیل شد.

در این جلسه جعفر احمدی فرماندار نکا با اشاره به جایگاه و مقام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، خبر رحلت این شخصیت را اندوهناک توصیف و اظهار کرد: به رغم تلاش وافر بدخواهان نظام و منحرفین از مسیر اصلی امام، هیچگاه خللی در ارادت و عزم راسخ وی در مسیر ولایت دیده نشد.

 

 

وی افزود: سوابق درخشان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در به ثمر نشستن انقلاب و خدمات وی به مردم ایران بر هیچ کس مخفی نیست، که بارزترین ویژگیه‌ای وی از خودگذشتگی و تعهد به انقلاب بوده است.

فرماندار نکا با بیان عدم تعلق هاشمی رفسنجانی به فرد، وی را متعلق به جریان انقلاب و جامعه دانست و خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌ها برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره سردار دوران سازندگی پای کار باشند تا شخصیت بی‌نظیر امیرکبیر زمان را به نسل جدید منتقل کنیم.

 

به گزارش پیک نکا، بر همین اساس و بنابر اعلام ستاد ارتحال آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، اقدامات لازم در سوگ آن مرحوم ازجمله جمع‌آوری تمامی پرچم‌های رنگی سطح شهر و به رنگ مشکی در آمدن تمام پرچم‌های جاگزین به همراه برافراشته شدن چراغ‌های تیره در کنار پرچم ایران در سطح شهر در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین بنابر اعلام ستاد ارتحال هاشمی رفسنجانی، اعزام افراد علاقه‌مند حضور در مراسم تشییع آن مرحوم در تهران، رأس ساعت 22 امروز(دوشنبه) از مقابل فرمانداری نکا انجام می‌شود.

شایان ذکر است که مراسم تشییع پیکر مرحوم هاشمی رفسنجانی صبح روز سه شنبه 21 دی ماه پس از اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب در دانشگاه تهران تشییع و در جوار مرقد امام راحل به خاک سپرده می‌شود.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه