مدیر ورزش و جوانان نکا خبر داد

احداث زمین تخصصی ورزش‌های ساحلی در نکا

شناسهٔ خبر: NzE0NjQ -
مدیر ورزش و جوانان نکا با تأکید بر اهمیت ورزش‌های ساحلی و استقبال علاقه‌مندان به این رشته‌ها، از ساخت زمین تخصصی ورزش‌های ساحلی در نکا خبر داد.

مجتبی رضایی در گفت‌وگو با پیک نکا، با اشاره به توجه هرچه بیشتر به ورزش های ساحلی در نکا، اظهار کرد: ورزش های ساحلی در حال رشد خوبی درسطح شهرستان به سر می برند که یکی از این رشته ها ورزش مفرح فوتبالی است.

وی افزود: رشته فوتوالی باتوجه به شباهت به رشته سپک‌تاکرا اکنون از نظر هیئت ورزش‌های همگانی خارج شده است و زیر نظر هیئت انجمن‌های ورزشی قرار دارد.

وی افزود: فوتوالی در نکا علاقه‌مندان خوب و قوی دارد که دارای استعداد مناسبی نیز در این زمینه بوده و باتوجه به تجربه موفق در رشته سپک‌تاکرا در این رشته نیز در مسابقات کشوری حضور پیدا کرده‌اند که سعی شد با تأمین بخشی از نیازهای آنها ازجمله لباس و تجهیزات به این رشته در نکا کمک شود که باتوجه به سطح بالای ورزشکاران کمک‌های بیشتری انجام می‌شود.

مدیر ورزش و جوانان نکا با بیان در نظر گرفتن زمین تخصصی ورزش‌های ساحلی در مجموعه ورزشی شهدای نکا، خاطرنشان کرد: به منظور رونق و پیشرفت هرچه بیشتر رشته‌های ساحلی ازجمله فوتوالی در شهرستان، زمین تخصصی ماسه‌ای در مجاورت زمین چمن مصنوعی شهدای نکا با برآورد 500 میلیون ریالی در نظر گرفته شده است که تلاش می‌شود هرچه سریعتر به بهره‌برداری برسد.

این مسئول اضافه کرد: رشته فوتوالی ورزشکاران مستعد خوبی دارد که درصورت بهره‌مندی از حامی مالی مناسب می‌تواند به قهرمانی لیگ کشور دست یافته و در تیم ملی نیز عضویت پیدا کنند.

وی در پایان با اشاره به عضویت مهدی حسنی از نکا در تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و دشوار بودن تمرین در ساحل باتوجه به مسافت بالا، سعی شد تا با در نظر گرفتن زمین مخصوص در درون شهر مکان مناسبی برای تمرین در نظر بگیریم تا ورزشکاران با آمادگی بیشتری به مسابقات اعزام شوند.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه