به میزبانی روستای درم

نهمین یادواره شهدای دهستان استخرپشت شهرستان نکا برگزار شد

شناسهٔ خبر: OTg4MTM -
در آستانه فرا رسیدن روز عید غدیر نهمین یادواره شهدای دهستان استخرپشت شهرستان نکا در روستای درم و با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار شد.

به گزارش پیک نکا، نهمین یادواره شهدای دهستان استخرپشت شهرستان نکا به میزبانی روستای درم و در آستانه فرا رسیدن عید بزرگ غدیر خم  با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان از شهرهای مختلف مازندران برگزار شد.

در این مراسم که با قرائت متنی از سوی مادر یکی از شهدا همراه بوده، آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و مجتبی رمضانی از مداحان معروف کشور به ایراد سخنرانی و بیان مدح ائمه و ایثارگری شهدا پرداختند.

نماینده ولی فقیه در مازندران اطاعت از ولایت فقیه و رهبری را عامل موفقیت شهدا در اداره جنگ هشت ساله خواند و خاطرنشان کرد: اکنون پاسداشت شهدایی که استقلال و آزادی خود را مدیون آنان هستیم مهم‌ترین وظیفه ما است.

 

 

این مسئول افزود: شهدا درس رشادت و فداکاری را در مکتب غدیر آموختند و مطیع امر ولایت وارد نبرد با دشمنان شدند که امروز کشور توانسته به برکت خون همان شهدا و اطاعت از ولایت در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کند.

وی همچنین خواستار گسترش فرهنگ شهادت در جامعه شد و گفت: باید ولایتمداری و توجه به وصیتنامه شهدا را در جامعه به خصوص در میان جوانان ترویج کنیم تا نسل جوان ما بیش از پیش با ایثارگری‌های آنان آشنا شوند.

طبرس با بیان ناتوانی دشمن در حمله نظامی به ایران، اظهار کرد: باید از قوای نظامی و انتظامی خود حمایت کرده و هرچه بیشتر در ساخت تسلیحات خود پیشرفت کنیم همچنین اجازه بازدید از مراکز نظامی خود را به هیچکس نمی‌دهیم.

 

 

به گزارش پیک نکا، روز قبل از برگزاری یادواره شهدای روستای درم به صورت نمادین رزمایشی نظامی با حضور تعدادی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل نزدیک به برگزاری یادوراه شهدا برگزار شده بود.

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه