بازیگر «فروشنده» بازیگر سریال همایون اسعدیان شد

شناسهٔ خبر: OTg5MTE -
بازیگر فیلم فروشنده گفت: قرارداد حضور در دو سریال را بسته ام و به امید خدا به زودی با این دو مجموعه به تلویزیون خواهم آمد. یکی از آثار سریالی با نام "سوگند" به کارگردانی "همایون اسعدیان" است که فیلمبرداری آن به زودی شروع خواهد شد.

به گزارش پیک نکا، فرید سجادی حسینی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که بعد از بازی در فیلم فروشنده به چهره‌ای شناخته شده مبدل شد ، درخصوص فعالیت‌های اخیر خود در بازیگری گفت: قرارداد حضور در دو سریال را بسته ام و به امید خدا به زودی با این دو مجموعه به تلویزیون خواهم آمد.

بازیگر «فروشنده» بازیگر سریال همایون اسعدیان شد

 

وی با اشاره به حضور در سریالی به کارگردانی "همایون اسعدیان" افزود: یکی از این آثار سریالی با نام "سوگند" به کارگردانی "همایون اسعدیان" است که فیلمبرداری آن به زودی شروع خواهد شد.

 

بازیگر فیلم فروشنده درباره دومین سریالی که در آن حضور خواهد داشت تصریح کرد: اثر دومی که در آن به ایفای نقش خواهم پرداخت، سریالی با نام "زندگی از نو" به کارگردانی کاوه سجادی حسینی است. این سریال در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد و به زودی تولید آن رقم خواهد خورد.

 

وی حضور خود در تلویزیون را اتفاقی جذاب خواند و ادامه داد: من بچه تلویزیون هستم و از اینکه در این رسانه کار کنم احساس خوبی دارم. این دو اثر هم جزو آثار بسیار خوب و قوی هستند که برای تلویزیون آماده می‌شوند و در آنها نقشی بسیار متفاوت را ایفا می ‌کنم.

 

بازیگر فیلم "آذر" درباره فعالیت خود در سینما تاکید کرد: البته فعالیت در تلویزیون باعث دوری من از سینما نشده و همچنان در سینما کار می‌کنم. فیلم "مغزهای کوچک زنگ زده" به کارگردانی هومن سیدی را برای جشنواره فیلم فجر آماده دارم و از طرفی نقشی کوتاه در فیلم "لونه زنبور" از برزو نیک‌نژاد را بر عهده گرفته‌ام.

 

سجادی حسینی با اشاره به موفقیت‌ ویژه خود در فیلم فروشنده خاطرنشان کرد: حضور من در فیلم فروشنده نقطه عطفی تازه بود اما خدا را شکر آن فیلم باعث نشد تا همه من را برای همان نقش دعوت کنند و دچار تکرار نشدم. سال گذشته در سه فیلم نقش پدر را داشتم اما هیچکدام مثل قبلی نبود.

 

 
منبع: میزان

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه