مهار گرگ گرفتار شده در ملایر با "گرگ گیر"!

شناسهٔ خبر: OTg5Nzc -
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: طی چند ساعت گذشته، نیروهای امدادگر ایستگاه مرکزی سازمان آتش نشانی موفق شدند یک قلاده گرگ را از ساختمان نیمه کاره، واقع درکوچه ارکیده در بلوار پارک، مهار کنند.

به گزارش پیک نکا، وحید جوادی گفت: این حیوان وحشی که توسط کارگر ساختمان مشاهده شده بود درحین عملیات گرفتن و مهارسازی دست یکی از امدادگران را حتی با وجود پوشیدن دستکش مخصوص گاز گرفت که به علت احتمال آلودگی به بیماری هاری مصدوم بلافاصله به بیمارستان مراجعه کرد.

وی اظهار کرد: نیروهای اعزامی با وسیله‌ای ابتکاری "گرگ گیر" ساخته شده توسط خود امدادگران که برای مهار حیواناتی چون سگ و گرگ به کار برده می شود، حیوان را مهار کردند و سپس آن را تحویل ماموران محیط زیست دادند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی ملایر در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: طی حادثه‌ای در ساعت 22 شب روزهای گذشته در میدان امام حسین(ع)2 دستگاه خودرو با یکدیگر تصادف کردند که در این رابطه خودرو سواری پرشیا با وانت پیکان به علت بی احتیاطی از ناحیه جلو آسیب دیدند.

جوادی با بیان اینکه در این حادثه راننده پرشیا داخل خودرو گیر کرده بود که توسط ماموران آتش نشانی وعوامل اورژانس بیرون آورده شد، گفت: این حادثه دو مصدوم برجای گذاشت که از ناحیه گردن، دست و پا آسیب دیده بودند و به بیمارستان دکترغرضی منتقل شدند.

وی در ادامه به حضور نیروهای امدادگر سازمان آتش نشانی طی 2عملیات مجزا و در دو زمان مختلف اما در یک مکان تقریباً مشترک، اشاره و عنوان کرد: نیروهای امدادگر سازمان آتش نشانی اقدام به تامین امنیت و پیشگیری از حریق کردند.

جوادی یادآورشد: مورد اول واژگونی خودروی سواری پیکان و نشت بنزین واقع در روبروی بهشت هاجر بود که این حادثه یک نفر مصدوم داشت و مورد دوم واژگونی خودروی سواری پژو، روبروی بهشت هاجر بود که این حادثه نیز یک مصدوم برجای گذاشت که توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

 

پارس نیوز

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه