علیپور در کنار طارمی؛ شش در مقابل شش!

شناسهٔ خبر: OTkwNzc -
علیپور در این فصل به اندازه مهدی طارمی روی گل‌های پرسپولیس تاثیر داشته است.

به گزارش پیک نکا،با گل‌هایی که طارمی و علیپور به الاهلی زدند، حالا هر دو در کنار هم بهترین بازیکنان فصل پرسپولیس لقب گرفته‌اند. یک بازی در سوپر جام، پنج مسابقه لیگ برتر و دو دیدار آسیایی ملاک این محاسبه آماری است. مهدی طارمی با چهار گل زده، بیشتر از بقیه پرسپولیسی‌ها گل زد. طارمی دو پاس گل هم داد تا روی شش گل پرسپولیس تاثیر مستقیم داشته باشد.

سه گل طارمی در لیگ برتر بوده و یک گل هم در آسیا. ضمن این که هر دو پاس گلش را هم در لیگ داده بود. در آن سو آمار علی علیپور هم به همین اندازه خوب است. علیپور به همان اندازه که گل زده، پاس گل هم داده است. علیپور در دیدار سوپرجام یک گل به نفت تهران زد. در لیگ برتر یک گل به گسترش‌فولاد زد. در دیدار آسیایی هم امشب گل اول پرسپولیس را به الاهلی زد. علی علیپور تنها بازیکن این فصل پرسپولیس است که در هر سه جام گل زده است. ضمن این که علیپور در فصل جدید، در آسیا هم تاثیرگذارتر از طارمی بوده است.

طارمی تنها تاثیرش در این دو دیدار رفت و برگشت مقابل الاهلی، به گلی که در پایان بازی زد خلاصه می‌شود. ولی علیپور دو پاس گل داد و یک گل هم خودش زد. یعنی از پنج گلی که پرسپولیس به الاهلی زد، سه گل سهم علی علیپور بوده است. علیپور در دیدار رفت هر دو پاس گل پرسپولیس را داده بود و در دیدار امشب هم که گل اول را زد. آمار گلزنی گادوین منشا هم به اندازه علیپور خوب است. منشا هم در این فصل دو گل به الاهلی زد و یک گل به تراکتورسازی در لیگ برتر. ولی تعداد پاس گل‌های علیپور موجب پیشی گرفتن او از منشا شده است. 

 

 

 

 

 

 

منبع: برنامه نود

 

ارسال نظر

بالا
کیمیا سامانه